Вхід

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Робота за межами підприємства: дистанційна, вдома, роз’їзна

Дата публікації: 06.04.2021

Вийшов друком новий спецвипуск від журналу «КАДРОВИК.UA», темою якого стала робота за межами підприємства: дистанційна,вдома, роз’їзна .

 

До основних (істотних) умов трудового договору, про які сторони обов’язково мають домовитися, з поміж інших, належить умова про трудову функцію та про місце роботи.

Для виконання трудової функції працівникові в обов’язковому порядку має бути визначено належно облаштоване робоче місце. Зазвичай робоче місце територіально розташовується в межах місця роботи, тобто певного підприємства, установи, організації. Проте в багатьох випадках трудова діяльність працівника може протікати за його межами (зокрема, у випадку направлення працівника у відрядження, при вахтовому методі організації робіт, роз’їзному характеру роботи, надомній роботі тощо).

Останнім часом у всьому світі значного поширення набувають так звані віртуальні (віддалені) робочі місця, які забезпечують можливість певним категоріям працівників, що використовують у своїй роботі різноманітні інформаційно-комунікаційні технології, працювати у будь-який час доби та виконувати свої функціональні обов’язки за обійманою посадою, перебуваючи в будь-якому місці планети.

У зв’язку з пандемією питання дистанційної роботи стали ще актуальнішими. Але, як зазначалося, не тільки дистанційна робота може проводитися за межами підприємства. Деякі роботи мають роз’їзний характер, дехто з працівників працює у регіональних відділеннях, а когось систематично направляють у відрядження. Для кожної категорії працівників оформлення кадрових документів й організація роботи матимуть певні особливості.

У спецвипуску викладено поняття основних видів робіт, що виконуються за межами підприємства, особливості їх організації та правового регулювання в сучасних умовах, а також зразки основних кадрових документів, що складаються при працевлаштуванні на такі роботи.

РОЗДІЛ 1

ОСОБЛИВОСТІ ПРАВОВОГО РЕГУЛЮВАННЯ НАДОМНОЇ РОБОТИ

РОЗДІЛ 2

ОСОБЛИВОСТІ ПРАВОВОГО РЕГУЛЮВАННЯ ДИСТАНЦІЙНОЇ РОБОТИ

РОЗДІЛ 3

ВАХТОВИЙ МЕТОД ОРГАНІЗАЦІЇ РОБІТ

РОЗДІЛ 4

ПРАВОВЕ РЕГУЛЮВАННЯ ВІДРЯДЖЕНЬ

РОЗДІЛ 5

ОСОБЛИВОСТІ ОРГАНІЗАЦІЇ ТА ПРАВОВОГО РЕГУЛЮВАННЯ ПРАЦІ З РОЗ’ЇЗНИМ ХАРАКТЕРОМ РОБОТИ