Вхід

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

У Мінекономіки відбулась зустріч з Міжнародною організацією праці

Дата публікації: 01.03.2021

26 лютого, у Мінекономіки відбулась зустріч заступника Міністра з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Ігоря Дядюра зі старшим технічним радником Проєкту Міжнародної організації праці «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні» Джемалом Ходжічем та менеджером Проєкту ЄС-МОП «На шляху до безпечної, здорової та задекларованої праці в Україні» Антоніу Сантушем. Також у заході взяли участь представники Мінекономіки та національний координатор Міжнародної організації праці (МОП).

Учасники обговорили роботу існуючих Проєктів в сферах посилення соціального діалогу, реформування ринку праці й політики зайнятості, модернізації трудових відносин та детінізації сфери праці, а також оновлення законодавства з охорони праці.

Крім того, під час зустрічі були визначенні актуальні завдання державної політики в сфері оплати праці та врегулювання питань заборгованості з її виплати.

«Очевидно, що чинне українське трудове законодавство потребує змін. В тісній співпраці з міжнародними партнерами, роботодавцями та профспілками ми маємо розробити сучасне прогресивне трудове законодавство, в основі якого — рівні можливості, легальна зарплата та захист прав працівників», — зазначив заступник Міністра Ігор Дядюра.

Сторони домовились про подальше розширення сфер співпраці Мінекономіки та Міжнародної організації праці, а також обговорили перспективні кроки з реалізації діючих Проєктів.

Нагадаємо, що Міжнародна організація праці в межах Програми гідної праці для України реалізує Проєкти технічної підтримки, спрямовані на наближення України до міжнародних стандартів у сфері трудових відносин та налагодження процесів реформування трудового законодавства.

Довідково. Міжнародна організація праці (МОП) — спеціалізована установа ООН, що здійснює свою діяльність з розробки та контролю за дотриманням міжнародних трудових стандартів на основі залучення всіх сторін соціального діалогу — урядів, представників роботодавців та працівників.