Вхід

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Як діяти, якщо провести оголошений конкурс неможливо через карантинні обмеження?

Дата публікації: 07.04.2021

Якщо у вашому державному органі оголошено конкурс та визначено спосіб проведення «за фізичної присутності», а провести його неможливо у зв’язку з карантинними обмеженнями, ви можете скористатися можливістю зупинити оголошений конкурс.

Пунктом 5-1 Порядку проведення конкурсу передбачено, що у разі неможливості проведення окремих етапів оцінювання суб’єкт призначення або керівник державної служби має право зупинити проведення конкурсу. Таке рішення може бути прийняте у зв’язку із:

• тимчасовою непрацездатністю, перебуванням на самоізоляції під медичним наглядом з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, членів Комісії, конкурсної комісії або адміністраторів Центру оцінювання 

• зупиненням перевезень пасажирів у міському та міжміському транспорті, іншими встановленими Кабінетом Міністрів України обмеженнями у зв’язку із карантином, які унеможливлюють проведення окремих етапів оцінювання, та запровадженням посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Зупинення та відновлення проведення конкурсу оформлюється шляхом видання наказу (розпорядження).

Зверніть увагу, що про зупинення та відновлення конкурсу повідомляється кандидатам не пізніше наступного робочого дня з дня прийняття відповідного рішення.

Також зауважимо, про можливість проведення тестування на знання законодавства дистанційно, для категорій «Б» і «В» (окрім посад фахівців з питань реформ) та проведення співбесіди в режимі відеоконференції для усіх категорій посад державної служби.