Вхід

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Завершено класифікацію посад апарату НАДС та його територіальних органів

Дата публікації: 26.02.2021

В НАДС відбулося останнє засідання класифікаційного комітету. Протягом лютого було прокласифіковано 153 посади державної служби апарату НАДС та 90 посад територіальних органів Агентства. Кожній із них присвоєно класифікаційний код.

Передумовою класифікації стало детальне вивчення функціоналу і особливостей роботи. Для цього проведено аналіз посадових інструкцій та інших документів, що регламентують діяльність на посадах. Також в ході засідань керівники самостійних структурних підрозділів апарату НАДС та його територіальних органів розповіли про мету, основні напрями та пріоритети роботи на посадах.

Паралельно завершується класифікація посад в інших державних органах, які є учасниками експериментального проекту. Після отримання результатів від пілотних органів, НАДС, як координатор проєкту, проведе аналіз результатів класифікації посад державної служби. Отримані результати засвідчать завершення першого етапу реформи.

Зазначимо, що НАДС забезпечує постійну консультативну та методологічну підтримку державних органів, які є учасниками експериментального проекту. Зокрема, це участь у проведенні класифікації в пілотних органах, надання телефонних консультацій та проведення щотижневих годин консультацій через веб-платформу Zoom.