Вхід

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.


Отримайте БЕЗКОШТОВНО! 
4 основні Посадові інструкції
 Надішлемо їх на вашу електронку
 

7 повідомлень / 0 нових
Останнє повідомлення
oksanav_k
Зображення користувача oksanav_k.
19 квітня, 2011 - 09:39
Доброго дня! Під час обговорення на форумі деяких тем, у мене виникло наступне питання. Як правильно на одному й тому ж самому підприємстві перевести працівника з роботи за сумісництвом на основне місце роботи? Потрібно спочатку звільнити сумісника і виплатити йому компенсацію за невикористані дні відпусток, а потім тільки прийняти за основним місцем роботи? На які законодавчі акти можна спиратися і де прописаний такий порядок? Велике дякую!!!
MN.hr
19 квітня, 2011 - 11:41
Це питання досить детально обговорювалося... http://kadrovik.ua/content/sovmestitel або сформюлюйте чітко, яка у вас виникла ситуація і що не зрозуміло вам.
oksanav_k
Зображення користувача oksanav_k.
19 квітня, 2011 - 12:54
Мені потрібно чітко побачити де та чим регулюється даний порядок прийняття за основним місцем роботи!!!
metallkunde
19 квітня, 2011 - 21:36
Ми не звільняємо, а переводимо на основне місце роботи...... таким наказом: "про переведення працівників" перевести на основне місце роботи: іванова івана івановича з 01.02.2011 року на посаду ......................з окладом.................. підстава: заява Іванова І.І. Щодо відпустки, то продовжуємо періоди з дати укладання трудового договору, тобто прийняття на роботу за сумісництвом. Трудову реєструємо в день переведення на основне місце роботи. Найчастіше (майже завжди, ніхто не відмовився) в трудовій я записую компанія (дата прийняття за сумісництвом) Прийнятий на посаду ...............................за сумісництвом наказ (дата переводу на основне) Переведено на основне місце роботи тим-то. наказ (запис про сумісництво робиться за бажанням працівника) от якщо людина була на основному місці роботи, а потім переводиться на сумісництво, тоді ми звільняємо і приймаємо наступним днем за сумісництвом, тому що людина повинна забрати трудову книжку. Не можу сказати чим це регулюється....але поки що ,а ні пенсійний чи інші організації не говорили, що так робити не вірно. В мене був випадок, коли робітник прийшов влаштовуватися на роботу, сказав, що трудова в нього на іншому місці роботи, його прийняли за сумісництвом, потім місяців так через вісім, він приніс трудову в якій виявилося, що він вже 2 роки ніде не працює, його звісно перевели на основне місце роботи, зробили записи, як наведено вище. Він оформлював пенсію, ніяких зауважень не було. Буду вдячна за посилання на документи що це регулюють, даний приклад прошу розглядати як практику. :)
oksanav_k
Зображення користувача oksanav_k.
20 квітня, 2011 - 11:16
ДЯКУЮ. Дуже змістовна відповідь.
asb_2011_74271
BAS
25 липня, 2017 - 11:14
Доброго дня! Прочитала всі коментарі на форумі, але не злайшла відповіді на питання, яке цікавить  мене. У мене така ситуація, працюю методистом у відділу освіти і за сумісництвом у школі, маю бажання залишити методичну роботу та перейти на постійну роботу у школу за переводом, написала заяву начальнику. Резулюція "Вважаю за недоцільним" - Чи має він на це право?.  Як правельно мені поступити?
olenaexpert_75356
6 листопада, 2017 - 15:59
Доброго дня. Чи існує процедура переведення зовнішнього сумісника на основне місце роботи (в межах одного підприємства і без зміни посади) без звільнення і виплати компенсіції?