Вхід

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Що треба знати роботодавцю про дистанційну та надомну роботу

07.10.2021
Щоби продовжувати бізнес в умовах пандемії, роботодавці переводять працівників на віддалені форми роботи: дистанційну або надомну. З 27 лютого 2021 року в Україні запроваджено дві самостійні форми організації праці: дистанційну й надомну.

Перенесення робочих днів. Якщо 14 жовтня припадає на період щорічної основної відпустки працівника

01.10.2021
14 жовтня відзначатимемо День захисників і захисниць України, що з 2015 року є державним святом і неробочим днем. Цього року 14 жовтня припадає на четвер, а робочий день з п’ятниці 15 жовтня Кабінет Міністрів України рекомендує роботодавцям перенести на суботу 23 жовтня. Але як бути, якщо…

Вихідні дні жовтня 2021: як будемо відпочивати?

28.09.2021
14 жовтня в Україні є державним святом та неробочим днем — День захисників і захисниць України. Нагадаємо, що встановлене воно Указом Президента України від 14 жовтня 2014 року № 806/2014 «Про день захисника України». Водночас ним же скасовано День захисника Вітчизни, що відзначалося щорічно 23 лютого.

Кабмін та МОЗ дозволять 1–4 класам та дитсадкам працювати в будь-якій зоні

23.09.2021
Кабінет Міністрів України дозволив початковій школі та дитсадкам працювати у звичному режимі, попри кількість вакцинованого від коронавірусу персоналу. Дозвіл стосується всіх зон адаптивного карантину. Про це повідомляє «РБК-Україна» з посиланням на відповідну постанову Кабміну.

В Україні хочуть скасувати перенесення вихідних днів у зв’язку зі святами, а 8 березня та 1 травня відзначати як міжнародні дні — проєкт закону

23.09.2021
В Україні пропонують скасувати перенесення вихідних днів у зв’язку зі святами, а Міжнародний день боротьби за права жінок і День праці відзначати як міжнародні дні. Як повідомляється на сайті Міністерства культури та інформаційної політики, відповідний проект закону «Про свята, пам’ятні дати і скорботні дні», розроблений Українським інститутом національної пам’яті, винесений на громадське обговорення.

Парламент підтримав законопроєкт про регулювання нестандартних форм трудових відносин

22.09.2021
21 вересня Верховна Рада України ухвалила за основу законопроєкт «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання деяких нестандартних форм зайнятості». За це рішення проголосували 327 народних депутатів.

До уваги роботодавців: праця вагітних жінок і працівників із дітьми

21.09.2021
Роботодавець запланував або вже маєте трудові відносини з вагітними жінками та працівниками, які виховують дітей до 14 років. У яких випадках не можна відмовляти працівникам/працівницям у працевлаштуванні та які відпустки й пільги слід надавати.

Чи може працівник перебуваючи на «лікарняному» на основному місці роботи у той же час працювати на іншому місці роботи за сумісництвом?

17.09.2021
Роз’яснює головний державний інспектор відділу з питань здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Рівненській області Наталія Вирста.

Чи можна працювати на основній роботі на повну ставку і за сумісництвом в іншій організації на 0,75 ставки?

10.09.2021
Статтею 43 Конституції України закріплено, що кожен має право на працю, що включає можливість заробляти собі на життя працею, яку він вільно обирає або на яку вільно погоджується.

В Україні з’явиться новий святковий вихідний день — проєкт

30.08.2021
У Раді зареєстровано президентський проєкт № 5864, яким передбачається внести зміну до статті 73 КЗпП ...

Сторінки