У березні українці не працюватимуть третину місяця

28.02.2020
Якщо офіційне свято випадає на вихідний день, то наступний робочий автоматично стає вихідним.

Як оплачується робота у вихідні та святкові дні?

21.02.2020
Головний державний інспектор відділу з питань експертизи умов праці Управління Держпраці в області Євгенія Краєвська надає роз’яснення щодо оплати праці у вихідні та святкові дні.

Вихідні на травневі свята — 2020

17.02.2020
На «травневі» буде два вікенди поспіль по 3 дні.

В Іспанії перерви на каву та куріння не будуть зараховувати в робочий час

12.02.2020
Іспанський суд визнав право компанії віднімати перерви на каву та паління з реально відпрацьованих працівниками годин в робочий час.

Скільки будемо відпочивати на 8 березня 2020 року?

07.02.2020
Останнім часом виникає все більше суперечок, чи варто залишати Міжнародний жіночий день офіційним святом.

Тривалість роботи за сумісництвом: скільки годин та за яким графіком

12.09.2019
Тривалiсть роботи за сумісництвом на пiдприємствах, в установах, органiзацiях недержавної форми власності не обмежується та може бути встановлена впродовж усього вiльного вiд основної роботи часу, але не перевищувати нормальної тривалостi робочого часу, встановленої Кодексом законів про працю (далі — КЗпП). Тривалість робочого часу за сумісництвом працівників державних підприємств, установ і організацій передбачена постановою КМУ «Про роботу за сумісництвом працівників державних підприємств, установ і організації» від 3 квітня 1993 року № 245 (далі — Постанова № 245). Зокрема, пунктом 2 Постанови № 245 установлено, що тривалість роботи за сумісництвом не може перевищувати чотирьох годин на день і повного робочого дня у вихідний день. Загальна тривалість роботи за сумісництвом протягом місяця не повинна перевищувати половини місячної норми робочого часу.

У робочий час включаються спеціальні перерви для обігріву

04.01.2019
Відповідно до статті 168 Кодексу законів про працю України працівникам, що працюють в холодну пору року на відкритому повітрі або в закритих неопалюваних приміщеннях, вантажникам та деяким іншим категоріям працівників...

Вахтовий метод роботи: юридичний і кадровий аспекти

26.12.2018
На сьогодні порядок організації та виконання робіт вахтовим методом регламентується Основними положеннями про вахтовий метод організації робіт, затвердженими постановою Державного комітету СРСР по праці та соціальних питаннях...

Сторінки