Вхід

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Реальні історії: Держпраці відновлено права жінки-військової

05.07.2021
До Управління Держпраці у Сумській області звернулася Наталія (ім’я змінено), яка повідомила, що її неправомірно звільнили. Жінка працювала у відділі культури і туризму Конотопської міської ради Сумської області. Працюючи в установі, Наталія уклала ...

Зміни у веденні військового обліку

20.05.2021
30 березня 2021 року Верховною Радою України прийнято закон № 1357-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення окремих питань виконання військового обов’язку та ведення військового обліку».

Працівник, що уклав контракт із Збройними Силами України був звільнений з роботи, як вдалося відстояти трудові права

14.05.2021
Працівник працював водієм у сільраді. В червні 2018 року чоловік уклав контракт зі Збройними Силами України. Відповідно до законодавства, за ним мали зберігатися місце роботи, посада й середній заробіток на весь період військової служби. Протягом певного часу так і було: до кінця 2019 року чоловік стабільно отримував заробітну плату. Проте з січня 2020 року виплати раптом припинилися.

Підписано закон щодо призову на військову службу резервістів у особливий період

21.04.2021
Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення окремих питань виконання військового обов’язку та ведення військового обліку» № 1357-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 30 березня 2021 року з ініціативи Глави держави.

Виплати середньої заробітної плати військовослужбовцю, який за контрактом проходить військову службу та перебуває у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку

14.04.2021
До відділу з питань додержання законодавства про працю, застрахованих осіб, зайнятість, працевлаштування інвалідів та з питань дитячої праці у Павлоградському регіоні управління з питань праці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області звернулася жінка військовослужбовець, яка за контрактом проходить військову службу та наразі знаходиться у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, з проханням надати роз’яснення щодо можливого порушення вимог законодавства про працю, а саме: чому підприємство, за яким зберігається місце роботи, а також займана посада, припинило виплату середньої заробітної плати.

Кінець ери військкоматів, електронні документи та служба в резерві за контрактом, — Андрій Таран про законодавчі зміни

01.04.2021
30 березня Верховною Радою прийнято Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення окремих питань виконання військового обов’язку та ведення військового обліку».

Строковий трудовий договір і збереження гарантій за військовослужбовцем

18.03.2021
Держава забезпечує соціальний захист громадян України, які перебувають на службі у Збройних Силах України та інших військових формуваннях, а також членів їх сімей.

Указ про строки проведення чергових призовів на строкову військову службу у 2021 році підписано

25.02.2021
Президент України Володимир Зеленський підписав Указ № 71/2021 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової військової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2021 році»

Виплата увільненому працівнику, що проходить службу у ЗСУ

23.02.2021
До Головного управління Держпраці у Львівській області звернулась мати, яка поскаржилась на недотримання роботодавцем встановлених законом гарантій щодо її сина

Звільнення в запас після закінчення військової служби за контрактом

22.02.2021
Особи, звільнені з військової служби, зобов’язані в п’ятиденний строк прибути до районних (міських) військових комісаріатів для взяття на військовий облік

Сторінки