Вхід

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Роботодавцям відшкодовуватимуть з бюджету середній заробіток за працівників, які призвані на військову службу — законропоєкт

20.10.2021
У Верховній Раді зареєстровано проєкт Закону про внесення зміни до статті 119 Кодексу законів про працю України щодо справедливого врегулювання питання виплати середнього заробітку працівникам, призваним на військову службу (№ 6170 від жовтня 2021 року).

Сервіси для ветеранів запрацюють у Дії вже в 2022 році

18.10.2021
Мінветеранів та Мінцифри спільно працюють над запуском основних сервісів для ветеранів у Дії. Державна ветеранська політика набуває нового змісту та потребує цифрових інструментів.

З 01 жовтня 2021 року розпочинається осінній призов громадян України на строкову військову службу

08.09.2021
Відповідно до Указу Президента №71/2021 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової військової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2021 році» з 01 жовтня 2021 року розпочинається осінній призов громадян України на строкову військову службу.

Трудові гарантії та пільги для членів сімей військовослужбовців

04.08.2021
Законодавство про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей базується на Конституції України і складається із Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» від 20 грудня 1991 року № 2011-XII (далі — Закон № 2011) та інших нормативно-правових актів.

Реальні історії: Держпраці відновлено права жінки-військової

05.07.2021
До Управління Держпраці у Сумській області звернулася Наталія (ім’я змінено), яка повідомила, що її неправомірно звільнили. Жінка працювала у відділі культури і туризму Конотопської міської ради Сумської області. Працюючи в установі, Наталія уклала ...

Зміни у веденні військового обліку

20.05.2021
30 березня 2021 року Верховною Радою України прийнято закон № 1357-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення окремих питань виконання військового обов’язку та ведення військового обліку».

Працівник, що уклав контракт із Збройними Силами України був звільнений з роботи, як вдалося відстояти трудові права

14.05.2021
Працівник працював водієм у сільраді. В червні 2018 року чоловік уклав контракт зі Збройними Силами України. Відповідно до законодавства, за ним мали зберігатися місце роботи, посада й середній заробіток на весь період військової служби. Протягом певного часу так і було: до кінця 2019 року чоловік стабільно отримував заробітну плату. Проте з січня 2020 року виплати раптом припинилися.

Підписано закон щодо призову на військову службу резервістів у особливий період

21.04.2021
Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення окремих питань виконання військового обов’язку та ведення військового обліку» № 1357-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 30 березня 2021 року з ініціативи Глави держави.

Виплати середньої заробітної плати військовослужбовцю, який за контрактом проходить військову службу та перебуває у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку

14.04.2021
До відділу з питань додержання законодавства про працю, застрахованих осіб, зайнятість, працевлаштування інвалідів та з питань дитячої праці у Павлоградському регіоні управління з питань праці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області звернулася жінка військовослужбовець, яка за контрактом проходить військову службу та наразі знаходиться у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, з проханням надати роз’яснення щодо можливого порушення вимог законодавства про працю, а саме: чому підприємство, за яким зберігається місце роботи, а також займана посада, припинило виплату середньої заробітної плати.

Кінець ери військкоматів, електронні документи та служба в резерві за контрактом, — Андрій Таран про законодавчі зміни

01.04.2021
30 березня Верховною Радою прийнято Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення окремих питань виконання військового обов’язку та ведення військового обліку».

Сторінки