Вхід

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Уряд пропонує дерегулювати трудові відносини

15.04.2021
Уряд підтримав проект закону про дерегуляцію трудових відносин, покликаний модернізувати та лібералізувати трудове законодавство України. Рішення ухвалено на засіданні Уряду учора, 14 квітня.

Медична сестра: трудові чи цивільно-правові відносини?

15.04.2021
Під час проведення контрольного заходу у ТОВ «АБМ-Вітадент», що функціонує як стоматологічний центр, інспектори праці виявили факт маскування трудових відносин договором цивільно-правового характеру. Зокрема Товариство належним чином не оформило працю медичної сестри.

Строкові договори з педагогічними працівниками, яким виплачується пенсія за віком

13.04.2021
Відповідно до Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про повну загальну середню освіту» від 16 січня 2020 року № 463-IX, до 1 липня 2020 року з усіма педагогічними працівниками закладів загальної середньої освіти, які досягли пенсійного віку та яким виплачується пенсія за віком, уклали строкові трудові договори терміном на 1 рік

Мінекономіки розробило типові форми трудових договорів для дистанційної та надомної роботи

09.04.2021
Типові форми трудового договору про дистанційну роботу та трудового договору про надомну роботу повинно затвердити Мінекономіки. Наразі уже представлений відповідний проєкт наказу.

Вільні трудові договори та спрощення звільнення працівників — нові пропозиції змін до КЗпП

08.04.2021
Бізнес та народні депутати підтримують законопроєкт про свободу трудового договору —йдеться у повідомленні на сайті Української Ради бізнесу. Це питання піднімалося на онлайн-зустрічі членів Української Ради Бізнесу із головою Комітету ВРУ з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів, заступником міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, керівником проєктів Команди підтримки реформ при Мінекономіки та фахівцями аналітичних центрів.

Подальші трудові відносини з вчителями, яким виплачується пенсія за віком

31.03.2021
Згідно з підпунктом 2 пункту 3 розділу X «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про повну загальну середню освіту» керівники комунальних закладів загальної середньої освіти зобов’язані були до 1 липня 2020 року припинити безстрокові трудові договори з педагогічними працівниками, яким виплачується пенсія за віком, з одночасним укладенням з ними трудових договорів строком на один рік.

Поновлення на роботі за рішенням суду — судова практика ВС

18.03.2021
Для роботодавця виконання рішення суду про поновлення працівника на роботі вважається закінченим з моменту видачі наказу про поновлення та фактичного допуску працівника, поновленого на роботі рішенням суду, до виконання попередніх обов’язків.

Безоплатного стажування в трудовому законодавстві не існує

03.12.2020
Навколо стажування часто виникає низка запитань, пов’язаних із необхідністю укладати трудовий договір або оплачувати роботу стажиста. Держслужба зайнятості вказала на особливості проходження стажування.

Трудові відносини між працівником і ФОП: у Держслужбі зайнятості назвали 5 нюансів

16.11.2020
Трудовий договір між фізичною особою — підприємцем і найманим працівником укладається письмово в двох примірниках

Сторінки