Вхід

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Брифінг щодо детінізації економіки області та легалізації праці

11.06.2021
У Вінницькій обласній державній адміністрації відбувся брифінг заступника начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Сергія Гаєва, на якому підбито підсумки роботи з метою виявлення фактів та легалізації використання найманої праці без належного оформлення.

Порушення трудового законодавства стосовно неповнолітніх працівників — Держпраці

04.06.2021
Інспекторами Управління Держпраці у Хмельницькій області в ході здійсненого інспекційного відвідування суб’єкта господарювання щодо додержання вимог законодавства з питань праці виявлені порушення в частині оформлення трудових відносин з неповнолітніми працівниками.

Працевлаштування на роботу за сумісництвом

03.06.2021
До Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області для надання роз’яснення звернувся громадянин щодо можливого працевлаштування на роботу за сумісництвом.

Робота в органах місцевого самоврядування на умовах строкового трудового договору

02.06.2021
Відповідно до статей 2, 3 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» від 7 червня 2001 року № 2493-III (далі — Закон № 2493) посадовою особою місцевого самоврядування є особа, яка працює в органах місцевого самоврядування, має відповідні посадові повноваження щодо здійснення організаційно-розпорядчих та консультативно-дорадчих функцій і отримує заробітну плату за рахунок місцевого бюджету.

Затверджено наказ про типові форми трудових договорів для надомної та дистанційної роботи

12.05.2021
5 травня Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України затвердило наказ про типові форми договорів про надомну і дистанційної роботи.

Коли слід укладати трудовий договір

23.04.2021
Часто роботодавці укладають з працівниками цивільно-правові договори, а не трудові. Проте тут роботодавець не можете обирати варіанти. У відносинах працівник — роботодавець завжди укладається трудовий договір. Цивільно-правовий договір про надання послуг укладається в разі співпраці з незалежним підрядником або особою, яка забезпечує себе роботою самостійно, тобто займається підприємництвом, бізнесом

Уряд пропонує дерегулювати трудові відносини

15.04.2021
Уряд підтримав проект закону про дерегуляцію трудових відносин, покликаний модернізувати та лібералізувати трудове законодавство України. Рішення ухвалено на засіданні Уряду учора, 14 квітня.

Медична сестра: трудові чи цивільно-правові відносини?

15.04.2021
Під час проведення контрольного заходу у ТОВ «АБМ-Вітадент», що функціонує як стоматологічний центр, інспектори праці виявили факт маскування трудових відносин договором цивільно-правового характеру. Зокрема Товариство належним чином не оформило працю медичної сестри.

Строкові договори з педагогічними працівниками, яким виплачується пенсія за віком

13.04.2021
Відповідно до Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про повну загальну середню освіту» від 16 січня 2020 року № 463-IX, до 1 липня 2020 року з усіма педагогічними працівниками закладів загальної середньої освіти, які досягли пенсійного віку та яким виплачується пенсія за віком, уклали строкові трудові договори терміном на 1 рік

Мінекономіки розробило типові форми трудових договорів для дистанційної та надомної роботи

09.04.2021
Типові форми трудового договору про дистанційну роботу та трудового договору про надомну роботу повинно затвердити Мінекономіки. Наразі уже представлений відповідний проєкт наказу.

Сторінки