Вхід

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Держпраці сформувала проєкт річного плану перевірок на 2022 рік

19.10.2021
Держпраці розмістила на Інспекційному порталі проєкт річного плану інспекційних заходів на 2022 рік. До нього включили 17 421 суб’єктів господарювання. Із проєкту річного плану можна дізнатись ...

Рішення про відмову у видачі державного сертифіката: роз’яснення

18.10.2021
Що робити претендентам, якщо їхні прізвища є в рішенні Національної комісії зі стандартів державної мови про відмову у видачі державного сертифіката? Якщо у тексті рішенні Національної комісії зі стандартів державної мови про відмову у видачі державного сертифіката зазначено: «Відмовити у видачі державних сертифікатів ...

Кримінальна відповідальність за порушення трудового законодавства: хто за що відповідає?

01.10.2021
У зв’язку із особливостями організації роботи бізнесу в період карантину, викликаного поширенням COVID-19, та певним «затишшям» перевірок вимог трудового законодавства спеціалістами Державної служби з питань праці (далі — Держпраці), виникає необхідність у розгляді такого важливого питання, як ризики бізнесу, пов’язані із невиконанням трудового законодавства, за що передбачена кримінальна відповідальність.

Опубліковано перелік обов’язкових професій до вакцинації проти COVID-19: проєкт наказу МОЗ

28.09.2021
Федерація профспілок України оприлюднила проєкт наказу МОЗ про перелік професій, виробництв і організацій, працівники яких підлягають обов’язковим профілактичним щепленням. Документ з’явився на сайті ФПУ.

Триває перехід на електронні трудові книжки. ПФУ нагадує про технічні вимоги до сканкопій

27.09.2021
З підприємцями Ладижина 17 вересня провела зустріч головний спеціаліст Відділу ведення карток реєстру застрахованих осіб № 2 Пенсійного фонду Вінниччини Наталія Верещака. Під час заходу фахівець Фонду надала відповіді на актуальні запитання щодо електронних трудових книжок. Присутнім порадили перед оцифруванням трудових книжок найманих працівників провести аудит паперової трудової книжки.

Наявність ознак дій з доведення до банкрутства в діях керівництва державного підприємства: результати аналізу, проведеного Департаментом з питань банкрутства

27.09.2021
На Міністерство юстиції України як державний орган з питань банкрутства покладено організацію і проведення аналізу фінансово-господарського стану суб’єктів господарювання щодо наявності ознак фіктивного банкрутства, доведення до банкрутства, приховування стійкої фінансової неспроможності, незаконних дій у разі банкрутства при відкритті провадження у справах про банкрутство державних підприємств і підприємств, у статутному капіталі яких частка державної власності перевищує 50 відсотків.

Роботодавця, який допустив масове використання незадекларованої праці, оштрафовано у понад 2 млн гривень

27.09.2021
Випадок масового використання незадекларованої зайнятості було виявлено керівниками та головними державними інспекторами Управління Держпраці у Чернівецькій області у суб’єкта господарювання у Дністровському районі Чернівецької області на початку липня: працівники масово працювали на зборі урожаю фруктів у приватному підприємстві без належного оформлення трудових відносин.

Відповідальність за підроблення ковід-документів буде посилено

24.09.2021
На засіданні 22 вересня Кабінет Міністрів України підтримав законопроєкт, який встановлює відповідальність за підробку документів, що стосуються проведення профілактичних щеплень.

Декретні виплати від Фонду соціального страхування зросли на 18,1 % за підсумками 8 місяців

24.09.2021
Середньоденний розмір допомоги по вагітності та пологах від Фонду соціального страхування України зріс на 18,1 % за підсумками січня-серпня порівняно з тим же періодом минулого року. Він склав 330,85 грн за кожен день перебування у відпустці по вагітності та пологах, яка у загальних випадках триває 126 календарних днів.

Кабмін та МОЗ дозволять 1–4 класам та дитсадкам працювати в будь-якій зоні

23.09.2021
Кабінет Міністрів України дозволив початковій школі та дитсадкам працювати у звичному режимі, попри кількість вакцинованого від коронавірусу персоналу. Дозвіл стосується всіх зон адаптивного карантину. Про це повідомляє «РБК-Україна» з посиланням на відповідну постанову Кабміну.

Сторінки