Вхід

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Внесено доповнення до Закону України «Про запобігання корупції»

30.04.2021
Законом доповнюється стаття 36 Закону України «Про запобігання корупції» від 14 жовтня 2014 року № 1700-VII новим пунктом, яким запроваджується нижня межа в 0,25 прожиткового мінімуму, до якого передача в управління цінних паперів акціонерного товариства — резидента України не здійснюється.

Коли потрібно повідомляти НАЗК про суттєві зміни у майновому стані?

23.04.2021
Ви державний службовець категорії «Б» та здійснили покупку вартістю понад 113, 5 тис. грн? Тоді вам потрібно буде подати повідомлення про суттєві зміни у майновому стані до Національного агентства з питань запобігання корупції

Що варто знати, якщо ваша декларація проходить повну перевірку

22.04.2021
Після кампанії декларування НАЗК розпочало масштабні повні перевірки декларацій публічних службовців. Зараз у повній перевірці НАЗК уже 375 декларацій посадовців. Відповідно до затвердженого Порядку черговості, спочатку перевіряються декларації високопосадовців. Також НАЗК може розпочати повну перевірку на підставі заяви громадянина або ЗМІ.

Вдосконалення відповідальності за декларування недостовірної інформації

19.04.2021
15 квітня прийнято в першому читанні проєкт Закону «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення, Кримінального кодексу України щодо вдосконалення відповідальності за декларування недостовірної інформації та неподання суб’єктом декларування декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування», наразі готується на друге читання.

Удосконалення окремих аспектів декларування

16.04.2021
15 квітня 2021 року прийнято за основу із скороченням строку підготовки проєкт Закону «Про внесення доповнень до Закону України «Про запобігання корупції» (щодо удосконалення окремих аспектів декларування)», наразі готується на друге читання.

Види відповідальності за допуск працівника до роботи без укладення трудового договору

15.04.2021
Заходи до притягнення об’єкта відвідування та його посадових осіб до відповідальності за використання праці неоформлених працівників вживаються одночасно із внесенням припису незалежно від факту усунення виявлених порушень у ході інспекційного відвідування або невиїзного інспектування

Окружний адміністративний суд визнав законною постанову ГУ Держпраці про накладення штрафу

13.04.2021
У вересні 2020 року було призначено проведення інспекційного відвідування з питань виявлення неоформлених трудових відносин суб’єкта господарювання, який за основним видом економічної діяльності здійснює неспеціалізовану оптову торгівлю. Інспектором праці тричі була здійснена спроба провести інспекційне відвідування, однак суб’єктом господарювання не було надано необхідних документів для проведення інспекційного відвідування, крім того інспектором праці за адресами місцезнаходження юридичної особи було встановлено відсутність юридичної особи за адресою місцезнаходження.

Як НАЗК відбирає суб’єктів декларування для повної перевірки?

12.04.2021
Повноваження НАЗК передбачені Законом України «Про запобігання корупції» від 14 жовтня 2014 року № 1700-VII. Одним із них є здійснення у порядку, визначеному цим Законом, контролю та перевірки декларацій суб’єктів декларування, зберігання та оприлюднення таких декларацій, проведення моніторингу способу життя суб’єктів декларування.

Яка тривалість проведення перевірок ФСС

09.04.2021
Тривалість проведення документальної планової перевірки страхувальника встановлюється з урахуванням обсягу робіт, які належить виконати під час її проведення, та кількості посадових осіб Фонду, які проводять перевірку.

Сторінки