Держпраці припинила перевірки роботодавців

20.03.2020
Інспекції з праці призупинили планові та позапланові контрольні заходи.

Уряд затвердив єдині критерії для визначення періодичності проведення перевірок Держпраці

05.03.2020
Затвердження критеріїв дає можливість Держпраці виконувати повноваження та функції щодо організації та планування заходів державного нагляду (контролю), запровадити ризикоорієнтований підхід до планування перевірок, а також забезпечити захист державних інтересів щодо належного рівня організації та здійснення планування заходів державного нагляду (контролю).

Детінізація ринку праці: підсумки січня

28.02.2020
Протягом січня 2020 року Державна податкова служба провела 501 перевірку суб’єктів господарювання, які виплачували заробітну плату та інші доходи фізичним особам. У результаті органи ДПС виявили 262 випадки, або 52 % від загальної кількості порушень податкового законодавства.

Порядок перевірок Держпраці хочуть змінити

27.02.2020
Федерація роботодавців надала зауваження до проекту змін Порядку здійснення держконтролю за додержанням законодавства про працю

Коли Держпраці можна не пустити на перевірку

26.02.2020
Контролюючі органи можуть здійснювати перевірки тільки у разі затвердження та оприлюднення у встановленому Законом порядку уніфікованих форм актів, що відповідають новій Методиці

Кабмін підкоригує порядок проведення перевірок Держпраці

24.02.2020
Проєкт постанови КМУ «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України» (далі — проєкт акта) розроблений з метою приведення у відповідність деяких актів Кабміну до постанов КМУ:

Сторінки