Вхід

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.


Отримайте БЕЗКОШТОВНО! 
4 основні Посадові інструкції
 Надішлемо їх на вашу електронку
 

Робочиий  візит Держпраці на Дніпропетровщину

24.11.2020
За дорученням т. в. о. Голови Держпраці Віталія Сажієнка перший заступник Голови Держпраці Ігор Гоцул з робочим візитом відвідав Дніпропетровщину.

Мінекономіки пропонує мораторій на перевірки новостворених малих підприємств

20.11.2020
Мінекономіки ініціює перегляд норм Закону України «Про особливості здійснення державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності щодо фізичних осіб – підприємців та юридичних осіб, які застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності» від 23.02.2012 р. № 4448-VI.

У Львові вдруге оштрафували суші-бар за неоформлених працівників

20.11.2020
Фахівці Управління Держпраці у Львівській області навідалися з повторною перевіркою у суші-бар, що розташований у Львові.

Роботу зі збору урожаю виконують неоформлені працівники: штраф чи попередження?

29.10.2020
ГУ Держпраці у Чернівецькій області повідомило, що інспекційне відвідування фізичної — особи — підприємця, що здійснює підприємницьку діяльність у Хотинському районі у галузі садівництва, провели посадовці Управління.

На якій підставі потрібно звільнити заступників голови і секретаря міської ради?

28.10.2020
Прийняття на службу в органи місцевого самоврядування на посади заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради здійснюється через затвердження відповідною радою

Перевірки Держпрацею юридичних компаній: нагальні нюанси

26.10.2020
На які сюрпризи можна очікувати від Держпраці та про які новації в її діяльності потрібно пам’ятати керівникам юрфірм? Врешті, які кроки варто вжити для повної готовності до візиту служби?

Держпраці змінює підходи до формування планів перевірок

20.10.2020
Сьогодення вимагає від органів державної влади змін в організації діяльності та плануванні контрольних заходів для підвищення їх ефективності та не втручання у господарську діяльність суб’єктів господарювання, які не допускають порушень законодавства. З цією метою Держпраці вдосконалює процес відбору суб’єктів господарювання з урахуванням ризикоорієнтованого підходу для планування контрольно-наглядової діяльності на 2021 рік.

Діє новий порядок проведення перевірок ФСС

19.10.2020
Набрав чинності Порядок перевірки правильності використання страхувальниками страхових коштів Фонду соціального страхування України та застосування фінансових санкцій за порушення встановленого порядку їх використання, затверджений Постанова правління Фонду соціального страхування України від 2 жовтня 2020 року № 23. 

Сторінки