Держпраці продовжує інформування роботодавців

17.06.2020
Після послаблення карантинних обмежень інспектори праці повертаються до інформаційних відвідувань роботодавців.

Штраф за використання незадекларованої праці: Сумський ЖЕК сплатив понад мільйон гривень

09.06.2020
За допуск до роботи 10 працівників без укладення з ними трудового договору Управління Держпраці у Сумській області наклало штрафну санкцію на ТОВ «Побутсервіс Суми». Пройшовши три судові інстанції, які підтвердили правомірність дій Управління Держпраці щодо притягнення підприємства до відповідальності, суб’єктом господарювання сплачено штраф 1 116 900 гривень у повному обсязі.

Форму попередження про відповідальність затверджено

04.06.2020
Мінекономіки затвердило форму попередження про відповідальність за порушення законодавства про працю.

Держпраці відновлює позапланові перевірки

29.05.2020
Інспектори праці реагуватимуть на численні звернення громадян про порушення їхніх прав

Уряд визначив єдиний механізм проведення державного нагляду Державною службою України з питань праці

20.05.2020
Сьогодні, 20 травня, на засіданні Уряду прийнято постанову, яка визначає єдиний механізм оцінювання ризиків від провадження господарської діяльності та механізм проведення планових заходів державного нагляду (контролю) Державною службою України з питань праці.

Про виконання приписів Держпраці під час карантину

06.05.2020
Відповідно до частини восьмої статті 7 Закону України «Про основні засади державного нагляду(контролю) у сфері господарської діяльності» від 5 квітня 2007 року № 877-V припис — обов’язкова для виконання у визначені строки письмова вимога посадової особи органу державного нагляду (контролю) суб’єкту господарювання щодо усунення порушень вимог законодавства.

Як в умовах карантину виконувати приписи за результатами перевірок

04.05.2020
Відповідно до частини восьмої статті 7 Закону України «Про основні засади державного нагляду(контролю) у сфері господарської діяльності» від 05 квітня 2007 року № 877-V припис — обов’язкова для виконання у визначені строки письмова вимога посадової особи органу державногонагляду (контролю) суб’єкту господарювання щодо усунення порушень вимог законодавства.

Сторінки