Проект групи компаній «МЕДІА-ПРО»

ГУ Держпраці інформує щодо порядку внесення змін до існуючих актів за формою Н-5 та Н-1

13.08.2018
До інформаційно-консультаційного пункту відділу розслідування, аналізу та обліку аварій і виробничого травматизму Головного управління Держпраці у Луганській області часто надходять запитання від представників підприємств щодо порядку внесення змін до існуючих актів за формою Н-5 та Н-1

Нове Положення про комісію (уповноваженого) із страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності

06.08.2018
Постановою Правління Фонду соціального страхування України «Про затвердження Положення про комісію (уповноваженого) із страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності» від 19 липня 2018 року № 13 затверджено Положення про комісію (уповноваженого) із страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності (далі — Положення). Ця постанова набуває чинності з моменту її оприлюднення.

Набуло чинності нове Положення про комісію із соцстрахування підприємства

01.08.2018
Нова редакція Положення про комісію (уповноваженого) із страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності набула чинності 27 липня 2018 року після її оприлюднення відповідно до рішення правління Фонду соціального страхування України.

Уряд скасував дискримінаційне положення щодо трудових прав працівників представництв іноземних юридичних осіб

23.07.2018
Зокрема, розпорядженням Кабінет Міністрів України «Про скасування пункту 2.21 Інструкції про порядок ведення трудових книжок працівників» від 18 липня 2018 року № 513-р скасовано пункт 2.21 Інструкції про порядок ведення трудових книжок працівників, затвердженої наказом Міністерства праці України, Міністерства юстиції України, Міністерства соціального захисту населення України від 29 липня 1993 року № 58, з метою забезпечення реалізації трудових прав працівників представництв іноземних юридичних осіб.

Підписано Угоду про співпрацю між Державною службою України з питань праці та Федерацією професійних спілок України

13.07.2018
Голова Державної служби України з питань праці Роман Чернега та Голова Федерації професійних спілок України Григорій Осовий підписали Угоду про співпрацю між Державною службою України з питань праці та Федерацією професійних спілок України.

Уряд унормував деякі питання функціонування системи професійного навчання держслужбовців

06.07.2018
Постановою Кабінету Міністрів «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» унормовано деякі питання функціонування системи професійного навчання державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування.

Порядок взаємодії Державної служби України з питань праці, інших органів влади та державної служби зайнятості по-новому

05.07.2018
Міністерством соціальної політики України підготовлено проект наказу «Про затвердження Змін до наказу Міністерства соціальної політики України від 2 липня 2014 року № 437».

Президент підписав Закон про відпустки для військових

26.06.2018
Президент України Петро Порошенко підписав Закон про внесення змін до Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» щодо неврахування часу проїзду у межах України до місця проведення відпустки та назад. Про це йдеться на сайті Верховної Ради України.

Набули чинності зміни до Закону про військову службу

25.06.2018
23 червня набув чинності Закон України № 2397-VIII "Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення окремих питань проходження громадянами військової служби".

Президент підписав Закон про підвищення віку для зарахування на військову службу

21.06.2018
Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення окремих питань проходження громадянами військової служби». Про це повідомляє офіційне інтернет-представництво глави держави.

Сторінки