Проект видавничого дому «МЕДІА-ПРО»

Кабінет Міністрів упорядкував умови оплати праці керівних працівників центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

24.05.2018
Прийнятою на засіданні Уряду постановою Кабінету Міністрів України „Про внесення змін у додаток 2 до постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2002 р. № 1298” внесено зміни до Схеми тарифних розрядів посад керівних, наукових, науково-педагогічних, педагогічних працівників, професіоналів, фахівців та інших працівників бюджетних установ, закладів та організацій.

У парламенті зареєстровано новий законопроект про службу в органах місцевого самоврядування

21.05.2018
17 травня 2018 року у Верховній Раді України зареєстровано законопроект про внесення змін до Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування" за № 8369 (нова редакція чинного закону).

Освітня діяльність по-новому

18.05.2018
Кабінет Міністрів України постановою «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 30 грудня 2015 року № 1187» від 10 травня 2018 року № 347 виклав у новій редакції Ліцензійні умови провадження освітньої діяльності закладів освіти. Оновлена назва документа звучить так: «Ліцензійні умови провадження освітньої діяльності».

Затверджено нові методики визначення критеріїв, за якими перевірятимуть органи держнагляду

16.05.2018
Постановою Кабінету Міністрів України затверджено Методику розроблення критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності та визначається періодичність проведення планових заходів державного нагляду (контролю) та Методику розроблення уніфікованих форм актів, що складаються за результатами проведення планових (позапланових) заходів державного нагляду (контролю).

Президент підписав Закон про виплату допомоги у разі загибелі чи інвалідності іноземців - військових ЗСУ

15.05.2018
Президент Петро Порошенко підписав Закон «Про внесення зміни до статті 214 Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу» щодо удосконалення окремих питань виплати одноразової грошової допомоги у разі загибелі (смерті), інвалідності або часткової втрати працездатності без встановлення інвалідності іноземців або осіб без громадянства, які проходять військову службу у Збройних Силах України». Про це повідомляє офіційне інтернет-представництво глави держави.

Кабінет Міністрів привів положення нормативно-правових актів щодо пенсійного забезпечення у відповідність з чинним законодавством

14.05.2018
З метою приведення у відповідність нормативно-правових актів до норм Закону України „Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” в частині визначення права на пенсію на пільгових умовах Урядом прийнято зміни до постанов Кабінету Міністрів України

Оприлюднено переклад Кодексу працевлаштування наукових працівників українською мовою

11.05.2018
На сайті Міністерства освіти та науки України оприлюднено переклад Європейської хартії дослідників та Кодексу працевлаштування наукових працівників українською мовою.

Президент підписав Указ про завершення АТО

03.05.2018
Президент, Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України Петро Порошенко підписав Указ «Про затвердження рішення РНБО «Про широкомасштабну антитерористичну операцію на території Донецької та Луганської областей». Про це повідомило його офіційне Інтернет-представництво.

Кабмін замінив термін «вищий навчальний заклад»

27.04.2018
Кабінет Міністрів України скасував термін «вищий навчальний заклад», привівши нормативні акти у відповідність до закону про освіту. Про це пише РБК-Україна.

Сторінки