Вхід

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Працівник відмовляється використати щорічну відпустку і вимагає надати грошову компенсацію: дії роботодавця

17.09.2021
Головний державний інспектор відділу з питань експертизи умов праці Управління Держпраці у Кіровоградській області Євгенія Краєвська надає роз’яснення щодо небажання працівника використати щорічну відпустку повної тривалості і його вимога надати грошову компенсацію за невикористану відпустку.

Допомога у зв’язку з вагітністю та пологами для незастрахованих ФОПів — пояснення від Мінсоцполітики

01.09.2021
Міністерство соціальної політики України (далі — Мінсоціполітики) підготувало серію матеріалів із роз’ясненнями про надання допомоги майбутнім батькам для вчасного оформлення документів та підготовки до пологів. Важливим стало надати точні ...

Компенсація за невикористану додаткову соціальну відпустку: роз’яснення від Мінекономіки

30.08.2021
Міністерство економіки України в межах компетенції надало відповіді у листі від 10 серпня 2021 року № 4712-06/40796-07 щодо питань компенсації за невикористану додаткову соціальну відпустку:

Кабмін вніс зміни до Порядку надання щорічної основної відпустки тривалістю до 56 календарних днів

12.08.2021
11 серпня 2021 року постановою Кабінету Міністрів України № 839 внесено зміни до Порядку надання щорічної основної відпустки тривалістю до 56 календарних днів керівним працівникам закладів та установ освіти, навчальних (педагогічних) частин (підрозділів) інших установ і закладів, педагогічним, науково-педагогічним працівникам та науковим працівникам, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14 квітня 1997 року № 346.

Оформлення відпусток: огляд поширених недоліків і помилок

30.06.2021
Як правильно затверджувати графік відпусток: наказом чи керівник може затвердити своїм підписом і печаткою? Обидва способи прийнятні, підприємство повинне самостійно прийняти рішення, як це робити. Так можна в інструкції з діловодства визначити, як ...

Яку відповідальність несе роботодавець, якщо працівнику не надається відпустка?

18.06.2021
Інформуємо, що грубим визнається порушення таких основних прав людини, які передбачені Конституцією України або самостійними законодавчими актами. Такими визнано право на оплату праці, право на ...

Працівники в неоплачуваних відпустках: особливості відображення в додатку 4ДФ

14.06.2021
Кількість працівників, які перебувають у відпустках у зв’язку з вагітністю та пологами, для догляду за дитиною, без збереження зарплати, та щодо яких у звітному періоді не нараховували (виплачували) доходів за ознакою «101», в графі «Працювало за трудовими договорами» додатка 4ДФ до податкового розрахунку не відображають.

Чи можна брати відпустку без збереження зарплати кілька разів на рік — Держпраці

11.06.2021
Головне управління Держпраці у Дніпропетровській області надало консультацію з питання можливості отримання відпустки без збереження заробітної плати декілька разів на рік.

Сторінки