Вхід

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.


Отримайте БЕЗКОШТОВНО! 
4 основні Посадові інструкції
 Надішлемо їх на вашу електронку
 

Відпустка для догляду за дитиною для батька

23.10.2020
В Мін’юсті роз’яснили, як може оформити відпустку для догляду за дитиною родич, який фактично доглядає за малюком. Це може бути тато, дідусь, бабуся, інші родичі, опікун, один із прийомних батьків.

Щодо відпустки у зв’язку з навчанням у вищих навчальних закладах, навчальних закладах післядипломної освіти та аспірантурі

22.10.2020
Відповідно до статті 15 Закону України «Про відпустки» від 15 листопада 1996 року № 504/96-ВР працівникам, які успішно навчаються без відриву від виробництва у вищих навчальних закладах з вечірньою та заочною формами навчання, надаються додаткові оплачувані відпустки:

Щодо права на відпустку у разі звільнення

20.10.2020
Надає роз’яснення головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Лариса Братусь

Відпустка без збереження зарплати у перший рік роботи: чи надається, якщо відпрацьовано менше шести місяців?

15.10.2020
Чи має право на отримання відпустки без збереження заробітної плати на підставі п. 16 части першої статті 25 Закону України «Про відпустки» працівник, який працює на другому підприємстві протягом менш ніж шести місяців, з урахуванням того, що на першому місці роботи він відпрацював протягом одного місяця та при звільненні отримав компенсацію за два дні невикористаної щорічної відпустки?

Державна служба зайнятості назвала топ-5 гарантій права на відпочинок

06.10.2020
Працюючим офіційно за трудовим договором нагадали про гарантії реалізації ними зазначеного права

«Карантинна» відпустка: оформлюємо правильно

29.09.2020
Під час обговорення ситуації різних обмежень, пов’язаних з введенням карантину, присутніх інформовано про можливість застосування такої форми зупинення активної трудової діяльності, як відпустка без збереження заробітної плати.

На відпустку припав святковий день: як визначити її тривалість

29.09.2020
При визначенні на практиці тривалості різних видів відпусток у випадках, коли на їх період припадають святкові і неробочі дні, у роботодавців виникають запитання.

Керівник йде у відпустку. Хто має право підписувати документи у цей час?

24.09.2020
Аналогічні питання виникають також під час відпустки головного бухгалтера. Тому розглянемо ці питання одночасно відносно двох посадовців підприємства, які підписують розпорядчі документі (наказі, розпорядження, банківські, фінансові документи): керівника та головного бухгалтера.

Сторінки