Вхід

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Працівники в неоплачуваних відпустках: особливості відображення в додатку 4ДФ

14.06.2021
Кількість працівників, які перебувають у відпустках у зв’язку з вагітністю та пологами, для догляду за дитиною, без збереження зарплати, та щодо яких у звітному періоді не нараховували (виплачували) доходів за ознакою «101», в графі «Працювало за трудовими договорами» додатка 4ДФ до податкового розрахунку не відображають.

Чи можна брати відпустку без збереження зарплати кілька разів на рік — Держпраці

11.06.2021
Головне управління Держпраці у Дніпропетровській області надало консультацію з питання можливості отримання відпустки без збереження заробітної плати декілька разів на рік.

Розроблено Порядок надання відпустки при народженні дитини — що чекає на батьків та їх роботодавців

10.06.2021
Директорат розвитку ринку праці та умов оплати праці Мінекономіки оприлюднив для громадського обговорення проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку надання відпустки при народженні дитини».

Відпустка та хвороба: особливості продовження чи компенсації

09.06.2021
У ситуації, коли тимчасова непрацездатність настала у період відпустки, тоді таку відпустку продовжують на кількість днів, протягом яких працівник відповідно до лікарняного листка був непрацездатний — нагадують в Мінекономіки із відсиланням до пункту 1 частини другої статті 11 Закону України «Про відпустки» від 15 листопада 1996 року № 504/96-ВР.

Матдопомога державному службовцю при отриманні відпустки частинами

09.06.2021
У разі поділу щорічної основної відпустки на частини грошова допомога в розмірі середньомісячної заробітної плати виплачується за заявою службовця один раз на рік незалежно від кількості днів такої відпустки. Такий висновок 23 лютого 2021 року зробив Верховний Суд у своїй постанові у справі № П/811/1858/16.

Навчальні відпустки працівникам: терміни й особливості надання

07.06.2021
Відповідно до чинного законодавства відпустку в зв’язку з навчанням роботодавець надає працівникам, які навчаються без відриву від виробництва. Строк, період і підстави надання таких відпусток залежать від багатьох умов.

Виплата заробітної плати за час відпустки

04.06.2021
Працівнику терміново потрібно взяти відпустку для догляду за хворою матір’ю і він, як виплатити заробітну плату за час відпустки?

Відпустка за роботу зі шкідливими і важкими умовами праці під час роботи з неповним робочим днем

03.06.2021
Головним управління Держпраці у Дніпропетровській області було надане роз’яснення з питання щодо визначення права працівників на отримання щорічних додаткових відпусток за роботу зі шкідливими і важкими умовами праці під час роботи з встановленим неповним робочим днем.

Щорічна основна відпустка та її тривалість

02.06.2021
Щорічна основна відпустка надається працівникам тривалістю не менш як 24 календарних дні за відпрацьований робочий рік, який відлічується з дня укладення трудового договору.

Сторінки