Вхід

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.


Отримайте БЕЗКОШТОВНО! 
4 основні Посадові інструкції
 Надішлемо їх на вашу електронку
 

Щорічна відпустка продовжується на дні лікарняного без заяви працівника — Верховний Суд

18.01.2021
Велика Палата Верховного Суду відступила від попередніх правових позицій Верховного Суду у питанні продовження щорічної відпустки у разі тимчасової непрацездатності працівника, що припадає на період такої відпустки

Уряд скасовує коригування середнього заробітку для відпускних

10.12.2020
На засідання Уряду 9 грудня 2020 року прийнятий проєкт постанови «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку обчислення середньої заробітної плати» від 8 лютого 1995 року № 100.

Право на отримання додаткової відпустки на дітей

03.12.2020
Відповідності до статті 19 Закону України «Про відпустки» жінці, яка працює і має двох або більше дітей віком до 15 років надається щорічно додаткова оплачувана відпустка тривалістю 10 календарних днів без урахування святкових і неробочих днів

Проєкт Закону щодо забезпечення рівних можливостей матері та батька на догляд за дитиною

02.12.2020
Законопроєктом пропонується доповнити Кодекс законів про працю України та Закон України «Про відпустки» від 15 листопада 1996 року № 504/96-ВР новим видом відпустки — відпусткою при народженні дитини тривалістю до 14 календарних днів, що оплачується за рахунок роботодавця.

Коли настає право працівника на отримання щорічної основної та додаткової відпустки?

23.11.2020
Право працівника на щорічні основну та додаткові відпустки повної тривалості у перший рік роботи настає після закінчення шести місяців безперервної роботи на даному підприємстві.

Коли батько дитини може отримати додаткові 10 днів соціальної відпустки

18.11.2020
Відповідно до статті 19 Закону України «Про відпустки» жінці, яка працює і має двох або більше дітей віком до 15 років, або дитину з інвалідністю, або яка усиновила дитину, матері особи з інвалідністю з дитинства підгрупи А I групи, одинокій матері, батьку дитини або особи з інвалідністю з дитинства підгрупи А I групи, який виховує їх без матері (у тому числі у разі тривалого перебування матері в лікувальному закладі), а також особі, яка взяла під опіку дитину або особу з інвалідністю з дитинства підгрупи А I групи, чи одному із прийомних батьків надається щорічно додаткова оплачувана відпустка тривалістю 10 календарних днів без урахування святкових і неробочих днів.

Які документи батько чи інший родич подає роботодавцю для відпустки для догляду за дитиною

17.11.2020
Відпустка для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку надається повністю або частково в межах установленого періоду

Відпустка для догляду за дитиною: скільки триває та чи може продовжитися у разі ліквідації/реорганізації установи

12.11.2020

Хто має право на відпустку?

Відповідно до частини першої статті 2 Закону України «Про відпустки» від 15 листопада 1996  року № 504/96-ВР (далі — Закон № 504) право на відпустки мають громадяни України, які перебувають у трудових відносинах з підприємствами, установами, організаціями незалежно від форм власності, виду діяльності та галузевої належності, а також працюють за трудовим договором у фізичної особи.

Про виплату при звільнені компенсації за додаткову відпустку на дітей

27.10.2020
Головний державний інспектор відділу з питань експертизи умов праці Управління Держпраці в області Ганна Царенко надає роз’яснення з питань додержання законодавства про працю щодо компенсації при звільнені додаткової відпустки на дітей.

Відпустка для догляду за дитиною для батька

23.10.2020
В Мін’юсті роз’яснили, як може оформити відпустку для догляду за дитиною родич, який фактично доглядає за малюком. Це може бути тато, дідусь, бабуся, інші родичі, опікун, один із прийомних батьків.

Сторінки