Журнал «Довідник кадровика» (на сьогодні виходить під назвою «КАДРОВИК.UA») — перший журнал видавничого дому «МЕДІА-ПРО», який започатковано у липні 2002 року, став провідним професійним кадровим виданням на ринку України. У 2018 році журнал було перейменовано на «КАДРОВИК.UA».

За роки існування видання завоювало довіру тисячі передплатників, а редакція змогла долучити до створення кожного номера команду кращих експертів, авторів, практиків, юристів. Докладно про журнал тут.

Наразі проєкт став цілим кадровим напрямом. Щороку ми випускаємо книги реєстрації для кадровиків, посібники, календарі, проводимо семінари, тренінги, курси підвищення кваліфікації кадровиків. Докладно про продукцію можна дізнатися тут.

У 2021 році засновано АКАДЕМІЮ ТРУДОВИХ ВІДНОСИН, що сконцентрувала в собі всі можливі види навчання кадровиків (семінари, вебінари, курси, практикуми і т. д.) та надання послуг для бізнесу у сфері трудового законодавства (аудит, розроблення документів, консультування і т. д.). Докладно про діяльність Академії дізнайтеся тут.

У 2010 році за сприяння видавничого дому було створено ГО «Всеукраїнська асоціація кадровиків», метою якої є роз’яснювальна, консультативна, наукова робота у сфері трудового законодавства та кадрового діловодства, здійснення та захист законних прав, свобод та інтересів своїх членів. За роки роботи асоціації експерти неодноразово брали участь у робочих групах з реформування законодавства про працю та проводили виїзні навчальні заходи в регіонах України.

За підтримки асоціації журналом «КАДРОВИК.UA» було проведено 9 всеукраїнських конкурсів «Кадровик року». Відібрано 180 кращих кадровиків України, що отримали змогу пройти додаткове навчання від проєкту та сьогодні обіймають високі посади в компаніях. А в 2010 році було проведено конкурс дитячого малюнку «Якою я бачу свою Україну».

Також у 2010 році було створено портал kadrovik.ua, що став першою інформаційною платформою з трудового права для кадровиків, юристів, бухгалтерів, менеджерів з персоналу. В кінці 2021 року ресурс повністю оновлено задля ще більшої зручності у роботі з ним.

2019–2020 роки знаменувалися активною підтримкою кадрової спільноти у соцмережах з надання готових рішень та відповідей на запитання. Долучитися до наших сторінок можна за посиланнями: facebook.com, Telegram.

20 років досвіду, набутих навичок, вирішення складних питань, консультувань, вивчення національного та міжнародного законодавства, участі в міжнародних заходах трансформувались у потужний дієвий український проєкт «КАДРОВИК.UA».

 

Команда експертів, що працюють над проєктом

 

Вікторія Ліпчанська,
шеф-редактор кадрового напряму групи компаній «МЕДІА-ПРО» та журналу «КАДРОВИК.UA», президент Всеукраїнської асоціації кадровиків, головний координатор Академії Трудових Відносин
Мар’яна Винничук,
головний редактор журналу, експерт проєктів «КАДРОВИК.UA»
Карина Снісар,
головний редактор системи, експерт проєктів «КАДРОВИК.UA»
Олена Загорецька,
старший науковий співробітник відділу архівознавства і документознавства Інституту архівознавства Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського НАН України, кандидат історичних наук, старший науковий співробітник, член Центральної експертно-перевірної комісії Державної архівної служби України
Світлана Цимбалюк,
декан факультету управління персоналом,
соціології та психології ДВНЗ «КНЕУ», докт. екон. наук
Юрій Васильєв,
начальник відділу кадрів Фізико-технічного інституту низьких температур ім. Б. І. Вєркіна НАН України
Тетяна Жакун,
директор департаменту правової політики та якості Херсонської міської ради
Галина Білоткач,
експерт гарячої лінії журналу
«КАДРОВИК.UA»
Зоя Васильова,
юрист, експерт із трудового права
Євген Баштецький,
начальник відділу кадрового адміністрування філії —
Херсонського обласного управління АТ «Ощадбанк»
Віталіна Дроздовська,
експерт Академії Трудових Відносин, юрист в галузі трудового законодавства, кадровик зі стажем із 2004 року (18 років)
Лариса Красовська,
експерт із трудового права та кадрового діловодства
Олександр Клименко,
консультант із соціально-трудових відносин
Оксана Каманова,
експерт із трудового права і кадрового діловодства
Наталія Лук’янчук,
автор журналу «КАДРОВИК.UA»
Сергій Кравцов,
завідувач відділу з наукового забезпечення питань гендерної політики НДІ соціальної політики Мінсоцполітики та НАН України, доктор філософії
Ганна Горбатенко,
головний спеціаліст відділу регуляторної політики та правової роботи департаменту муніципальних послуг та регуляторної політики Кам’янської міської ради. Досвід у сфері трудових відносин та охорони праці майже 15 років
Софія Заріцька,
експерт в галузі трудового права та управління персоналом, заступник директора з управління персоналом (ПрАТ Дубенський завод ГТВ)