Вхід

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Компенсація втрати частини заробітної плати у зв’язку із порушенням строків її виплати

19.10.2021
У яких випадках нараховується компенсація втрати частини заробітної плати у зв’язку з порушенням строків її виплати? Роботодавці зобов’язані своєчасно та в повному обсязі виплачувати зарплату своїм працівникам. У зв’язку з несвоєчасною виплатою зарплати в роботодавця виникає обов’язок виплатити працівникові компенсацію втрати частини заробітної плати. Компенсацію втрати частини доходів у зв’язку з порушенням строків їх виплати виплачують громадянам у разі затримки виплат, нарахованих громадянам, на один і більше календарних місяців.

Термін для повернення коштів у разі скасування відрядження

30.03.2021
Якщо працівник отримав аванс на відрядження і не виїхав, то він повинен протягом трьох банківських днів з дня прийняття рішення про відміну поїздки повернути зазначені кошти у встановленому законодавством порядку на відповідний рахунок підприємства (або до каси підприємства у разі отримання авансу готівкою).

Прийнято Закон «Про внесення змін до Закону України «Про Національну поліцію» щодо відрядження поліцейських до органів державної влади

05.02.2021
Законом уточнено процедуру присвоєння спеціальних звань поліцейським, які є відрядженими до закладу вищої освіти зі специфічними умовами навчання, який здійснює підготовку поліцейських

Добові для відряджень із 1 січня

29.12.2020
Добові для закордонних відряджень та відряджень по Україні

Табелювання сумісника, який направлений у відрядження за основним місцем роботи

30.09.2020
На одному й тому ж підприємстві особа працює за основною посадою — водієм, а за сумісництвом — завідувачем господарства. Як дану особу табелювати за сумісництвом, якщо за посадою водія особа перебуває у відрядженні? За якою посадою проводити оплату?

Інструкція про службові відрядження: аналізуємо зміни

23.07.2020
В умовах послаблення карантинних заходів пожвавлюється діяльність підприємств, установ і організацій (підприємство), тож закономірно, що серед численних кадрових і супутніх питань постане й питання щодо відрядження працівників.

Кому з українців дозволено виїжджати до Євросоюзу — Рада ЄС

01.07.2020
Оприлюднено рекомендації Ради ЄС стосовно в’їзду до Євросоюзу громадян третіх країн.

Сторінки