Вхід

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.


Отримайте БЕЗКОШТОВНО! 
4 основні Посадові інструкції
 Надішлемо їх на вашу електронку
 

Табелювання сумісника, який направлений у відрядження за основним місцем роботи

30.09.2020
На одному й тому ж підприємстві особа працює за основною посадою — водієм, а за сумісництвом — завідувачем господарства. Як дану особу табелювати за сумісництвом, якщо за посадою водія особа перебуває у відрядженні? За якою посадою проводити оплату?

Інструкція про службові відрядження: аналізуємо зміни

23.07.2020
В умовах послаблення карантинних заходів пожвавлюється діяльність підприємств, установ і організацій (підприємство), тож закономірно, що серед численних кадрових і супутніх питань постане й питання щодо відрядження працівників.

Кому з українців дозволено виїжджати до Євросоюзу — Рада ЄС

01.07.2020
Оприлюднено рекомендації Ради ЄС стосовно в’їзду до Євросоюзу громадян третіх країн.

Аванс на відрядження видаватимуть по-новому

13.05.2020
Інструкція є обов’язковою для державних та довідковою для інших підприємств

Про службове відрядження під час карантину

06.04.2020
Законодавство не передбачає особливий порядок направлення у відрядження працівників під час карантину, тому такий порядок відбувається за загальною процедурою, встановленою Інструкцією про службові відрядження в межах України та за кордон, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 13 березня 1998 року № 59 та Кодексом законів про працю України.

Надміру витрачені кошти у відрядженні: що до них відноситься?

17.12.2019
ДПС у Харківській області повідомляє, що надміру витраченими у відрядженні коштами є кошти, отримані платником податку на відрядження чи під звіт, не повернені в установлений підпунктом 170.9.2 Податкового кодексу України (далі — ПКУ) строк.

Середній заробіток для оплати днів відрядження: нюанси розрахунку

16.12.2019
Фахівці Мінсоцполітики роз’яснили, як обчислити середню зарплату для оплати днів службового відрядження, якщо працівник у розрахунковому періоді працював у вихідний день.

Втратили в поїздці закордонний паспорт: що робити?

09.12.2019
Що ж робити, якщо, перебуваючи за кордоном, ви втратили (у вас викрали) цей важливий документ.

Заповнюємо звіт з ЄСВ: нарахування відпускних

28.11.2019
Згідно з пунктом 9 розділу IV Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 14 квітня 2015 року № 435 (далі — Порядок № 435), на одну застраховану особу допускається кілька записів у таблиці 6 додатка 4 до Порядку № 435, якщо протягом одного звітного періоду нарахування здійснювалися за поточні та майбутні (відпускні, допомога у зв’язку з вагітністю та пологами), за минулі (лікарняні, тимчасова непрацездатність та перебування у відпустці у зв’язку з вагітністю та пологами та нарахування сум заробітної плати (доходу) за виконану роботу (надані послуги), строк виконання яких перевищує календарний місяць, а також за відпрацьований час після звільнення з роботи або згідно з рішенням суду — середня заробітна плата за вимушений прогул) періоди.

Сторінки