...
Реєструйся

Сумісник


У нас така ситуація: табельниця працювала за сумісництвом, неділю назад звільнилася з основної роботи. Чи обов’язково її переоформляти в нас із сумісництва на основну роботу?

Матеріали до теми


Чи можуть платники єдиного внеску подати контролюючому органу на погодження довідку-розрахунок на виплату зарплати в електронній формі?
Пунктом 4 Порядку прийняття надавачами платіжних послуг на виконання платіжних інструкцій на виплату заробітної плати, затвердженого наказом Міністерства фінансів України ...