...
Реєструйся

Сумісник на недержавній організації


Розгулюючи по просторах інтернету в пошуках інформації по цій темі я в одній статті знайшла наступні слова:
“Сумісництво — це виконання працівником, крім основної, іншої регулярної оплачуваної роботи на умовах трудового договору у вільний від основної роботи час на тому самому чи на іншому підприємстві, в установі, організації чи у громадянина по найму. Тобто працівник не може одночасно (наприклад, з 9-ї до 18-ї год.) виконувати роботу за основним місцем роботи і за сумісництвом.”
А далі було написано:
“У сфері недержавної форми власності робота за сумісництвом не регламентується. Основною нормою є стаття 21 КЗпП, якою встановлено право на таку роботу. Тут обмеження на роботу за сумісництвом можуть бути встановлені колективним договором, а також трудовим договором, який є для працівника основним. Частина друга статті 21 КЗпП не обмежує сумісництво ні за кількістю трудових договорів про роботу за сумісництвом, які може укласти працівник, ні за тривалістю робочого часу роботи, яку працівник поєднує з основною. Однак це не означає, що підприємства можуть без обмежень укладати трудові договори про роботу за сумісництвом, а працівники мають право працювати за сумісництвом хоч би й у десяти місцях.”
Роблю такий висновок: Якщо людина працює за основним місцем роботи з 09.00 до 18.00, то вона не може працювати у нас (роботодавця-сумісника) по сумісництву навіть і 4 години в день, бо наше підприємство має графік роботи з 09.00 до 18.00 також.
Я правильно розумію?