...
Реєструйся

«Зміни у веденні військового обліку та бронюванні»

Ведення військового обліку на підприємствах, в установах, організаціях, державних органах та органах місцевого самоврядування визначено Порядком організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів, затвердженим Постановою КМУ від 30.12.2022 1487.

Та в травні 2024 року набули чинності постанови КМУ щодо Порядку організації та ведення військового обліку, бронювання, проведення призову на службу, зокрема: № 560, № 563, № 565, № 559, № 558, № 564, № 555 та інші. А вже в червні до деяких з них було внесено зміни.

Неправильні чи неправомірні дії відповідальних осіб за ведення військового обліку призведуть до наслідків у вигляді адміністративної відповідальності для роботодавців — штраф до 59 500 гривень.

Тож запрошуємо відповідальних осіб за ведення військового обліку на підприємствах, в установах, організаціях, державних органах та органах місцевого самоврядування до тематичного вебінару щодо останніх змін в законодавстві про військовий облік, адміністративну відповідальність за порушення та бронювання.

Теми вебінару:

  • Військово-облікові документи: нові військово-облікові документи та чинність військових квитків, тимчасових посвідчень, свідоцтв про приписку до призовної дільниці.
  • Оповіщення призовників, військовозобов’язаних, резервістів про прибуття до ТЦК.
  • Оновлене ведення Списків персонального ведення військового обліку на підприємствах, в установах, організаціях.
  • Бронювання: нові вимоги, алгоритми та можливості бронювання.
  • Відповідальність за порушення законодавства про мобілізацію та мобілізаційну підготовку.

 

Лектори:
Вікторія Ліпчанська та Мар’яна Винничук, юристи за фахом, лектори та розробники спільної навчальної програми з КНЕУ «Військовий облік на підприємствах, в установах, організаціях, державних органах та органах місцевого самоврядування», затвердженої Генштабом. Більше 1000 випускників за цією програмою.

 

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ