...
Реєструйся

ДСНС подала до суду позови до 405 пожежонебезпечних закладів


У результаті перевірки співробітниками Державної служби безпеки стану об’єктів масового перебування людей рятувальники подали до суду позови на призупинення діяльності 405 таких закладів. Про це заявив голова ДСНС Микола Чечоткін на засіданні уряду, повідомляє Укрінформ.

“За порушення до суду подано позови на закриття 405 об’єктів, із них ТРЦ – 155, що складає 7 % від перевірених об’єктів, лікарень – 30, тобто 6 % від перевірених об’єктів, дошкільних та шкільних закладів – 202 (2%)”, – сказав він.

Загалом, за його словами, перевірку об’єктів масового перебування людей, а це торговельно-розважальні центри, шкільні й дошкільні дитячі закладі, лікарні зі стаціонарним лікуванням, уже пройшли 13 тисяч 360 об’єктів, що складає 41% від запланованої кількості, а завершити перевірки планується на кінець червня.

Він зауважив, що у цілому перевірками виявлено понад 167 тисяч порушень, із яких майже 63 тисячі, а це 37 %, які не усувалися протягом тривалого часу.

Чечоткін підкреслив, що найгірший стан із виконанням приписів склався на об’єктах, розташованих у Чернівецькій області, де не виконано 59% раніше запропонованих заходів, у Волинській – 57%, Дніпропетровській – 55% та Одеській – 54%.

Крім того, голова ДСНС зазначив, що усього на керівників об’єктів накладено 12 тисяч 837 адміністративних стягнень.

Водночас він поінформував, що актами співробітників служби зафіксовано 36 фактів недопуску співробітників ДСНС до перевірок, а найбільше таких випадків – у Херсонській і Миколаївській областях.

Нагадаємо, що раніше Прем’єр-міністр доручив Державній службі з надзвичайних ситуацій, Міністерству регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ та іншим органам провести масштабну перевірку громадських закладів, шкіл, торгових центрів на предмет дотримання норм пожежної безпеки.

Джерело: ukrainepravo.com

Видання для кадровиків Журнали реєстрації

Матеріали до теми


Виробнича практика учня: що каже ДПС про повідомлення?
Для проходження виробничої практики слухачами професійно-технічних закладів (далі – ПТНЗ) ці заклади освіти укладають відповідні договори із підприємствами, установами та ...
Використання ШІ та цифрових інструментів в системі управління охороною праці в Україні
В умовах війни українські підприємства змушені адаптуватися до нових реалій, впроваджуючи сучасні інструменти для збереження життя та здоров’я працівників. Від ...
Медичні протипоказання: коли працівник може бути відсторонений без збереження зарплати
Якщо працівник не може виконувати свої обов’язки через стан здоров’я, роботодавець має право відсторонити його від роботи на підставі медичних ...
Комплексні заходи з охорони праці: з чого почати і як не забути головне
Комплексні заходи з охорони праці – це заходи щодо досягнення встановлених нормативів безпеки, гігієни праці та виробничого середовища, підвищення наявного ...