...
Реєструйся

У спецвипуску газети «Кадри і зарплата» № 13, 2018 читайте


Діяльність будь-яких підприємства, установи, організації (далі — підприємство) неможливо уявити без ведення розпорядчої документації. Розпорядчий документ — важлива складова діловодства підприємства, а основним завданням такого документа є надання юридичної сили тій або іншій дії керівника.

Які є види наказів, чим вони відрізняються та про які їхні особливості слід пам’ятати? Як кадровику не потонути в бурхливому морі розпоряджень, наказів, рішень?

Аби цього не сталося, автор спецвипуску докладно розповів про роботу з розпорядчими документами; розглянув поняття «наказ» та класифікацію наказів; від «А» до «Я» описав процес складання й оформлення наказів; розкрив особливості організації текстів розпорядчих документів; розглянув ключові етапи створення наказу (розпорядження) від проекту до підписання.

Наведено рекомендації з підготовки основних кадрових і «некадрових» наказів; проілюстровано прикладами і зразками наказів з кадрових питань (про прийняття, звільнення, надання відпусток усіх видів, переведення, переміщення працівників, стягнення тощо), а також з основної діяльності (про ліквідацію підприємств, затвердження інструкцій з кадрового діловодства, внесення змін до посадової інструкції та ін.).

Тож спецвипуск газети «Кадри і зарплата» № 13, 2018 неодмінно буде корисним керівникам підприємств, працівникам відділів кадрів, менеджерам з персоналу та посадовим особам, робота яких пов’язана з питаннями кадрового діловодства.

Придбати газету Архів видання

Матеріали до теми


Зразок наказу про надання пояснень щодо причин відсутності на роботі
Встановлення правил поведінки на підприємствах, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави, та/або на об’єктах чи операторах критичної ...
Виробнича практика учня: що каже ДПС про повідомлення?
Для проходження виробничої практики слухачами професійно-технічних закладів (далі – ПТНЗ) ці заклади освіти укладають відповідні договори із підприємствами, установами та ...
Які документи в Україні не апостилюють і чому — пояснює Мін’юст
Для офіційного визнання виданих в Україні документів дійсними в інших державах потрібне їх міжнародне підтвердження. Найпоширенішим та найпростішим способом на ...