...
Реєструйся

З Днем кадровика України!


Це мав бути День професійного свята. Однак свята в країні скасували, навіть державні. Ми все відсвяткуємо після того, як Україна здобуде Перемогу. Але 27 квітня — все одно визначна дата.

Цей день був започаткований редакцією «Довідник кадровика» (так раніше називався наш журнал «КАДРОВИК.UA») та громадською організацією «Всеукраїнська асоціація кадровиків» як професійне свято — День кадровика.
І хоча сьогодні не до свят, але дата є дата.

Чому саме цей день? Згадаємо?

Нашою редакцію професійне свято День кадровика було започатковано 27 квітня. Адже саме цього дня в 1993 році Кабінет Міністрів України затвердив трудову книжку, яка досить тривалий час була основним документом обліку трудової діяльності громадян України.
І хоча з 2011 року наші спроби зробити цей день офіційною професійною датою не мали успіху, це не применшує значення роботи кадрової спільноти.

Особливого значення робота кадровиків набула в період активної фази війни. Багато кадровиків працювали в умовах проведення активних бойових дій ще з 2014 року. Тепер ця біда охопила всю Україну. І в усіх кадровиків з’явився свій фронт, на якому вони тримають оборону прав та законних інтересів працівників і роботодавців, забезпечують гарантії тих, хто зі зброєю здобуває нашу Перемогу.

Тому сьогодні варто нагадати кадровикам про їхній професіоналізм, який в умовах війни має тільки підвищуватися. Для того, щоб мати змогу продуктивно працювати, та ще й в екстремальних умовах, треба мати базові знання, актуалізувати їх відповідно до змін законодавства про працю та вміти застосовувати ці знання в обстановці, яка склалася.

Той, хто є професіоналом в мирний час, не розгубить своїх знань в будь-якій ситуації.
Бо знання залишаються з нами назавжди!
Вони, як і наша українська ідентичність, у нашій крові.
Хай кадрове військо буде таким непереможним як наші ЗСУ!
Будьте професійними в нашій вільній і мирній Державі.

Все буде Україна!

Матеріали до теми


Встановлення факту смерті на тимчасово окупованій території: покрокова інструкція
Свідоцтва про смерть, видані окупаційною владою, не визнаються чинними на території України і не мають жодної юридичної сили. Унаслідок цього ...
Мінсоцполітики запустить платформу пошуку роботи для вимушених переселенців
Міністерство соціальної політики України та благодійний фонд «Прихисти своїх» підписали Меморандум про співпрацю. Ініціатива передбачає, зокрема, запуск онлайн-платформи, яка поєднає ...