Проект видавничого дому «МЕДІА-ПРО»

Зміни в системі соціального страхування

Дата публікації: 06.12.2017

Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» від 3 жовтня 2017 року № 2148-VIII, який набув чинності 11 жовтня 2017 року, внесено низку змін до чинних нормативно-правових актів України. Зазнав змін і Закон України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування» від 23 вересня 1999 року № 1105-XIV, зокрема, порядок визначення страхового стажу, від тривалості якого залежить розмір соціальних виплат, та перелік осіб, які мають право на отримання таких виплат.

Про зміни в системі соціального страхування читайте у статті Миколи Постернака, експерта з питань соціального страхування, у журналі «Довідник кадровика» № 12, 2017.
Вас може зацікавити

Журнал «Довідник кадровика»

«Довідник кадровика» — перший професійний журнал із вкладенням «Кадри. Гарячі запитання кадровика»! Видається щомісяця за підтримки Міністерства соціальної політики України. На сторінках журналу подано достовірні матеріали та професійна інформація для кадровиків з нормативно-правовою базою та безліччю практичних порад. А саме — відповіді на складні запитання; поради з вирішення проблемних ситуацій з працівниками та роботодавцями; зразки кадрових документів; форми звітів і журналів обліку.