%count допис / 0 нових
OKCAHA
Зображення користувача OKCAHA.
16 листопада, 2016 - 00:04
Доброго дня шановні форумчани! Склалася дуже непроста ситуація із веденням трудової книжки. Ситуація така. Бухгалтера було прийнято 06.04.2011 року по трудовій книжці на 0,5 від посадового окладу до одного ТОВ. І також було прийнято по дублікату трудової книжки на роботу у Областну лікарню на 0,5 від посадового окладу.  В трудовій книжці стоїть такий запис: порядковый номер записи в трудовой - 12. 06.04.2011 года - ООО "Денкон". Принята на должность бухгалтера. Пр. № 19 - К от 06.04.2011 года. порядковый номер записи в трудовой - 13. 01.11.2011 года. Уволена по соглашению сторон. Ст. 36 ч. 1 КЗоТ Украины. Пр. № 112 - К от 01.11.2011 г. В дубликате трудовой стоит запись. Обласна лікарня. 07.04.2011 года. Принята на посаду бухгалтера. Наказ № 32 К від 07.04.2011 р. Питання: Як кадровику Обласної лікарні правильно перенести запис з дублікату книжки у трудову книжку? Якщо запис буде виглядати так, це правильно буде чи ні: п/№ 12. - 06.04.2011 года. ООО "Денкон". Принята на должность бухгалтера. Пр. № 19 - К от 06.04.2011 года. п/№ 13. - 01.11.2011 года. Уволена по соглашению сторон. Ст. 36 ч. 1 КЗоТ Украины. Пр. № 112 - К от 01.11.2011 г. п/№ 14. - 07.04.2011 года. Обласна лікарня. Прийнята на посаду бухгалтера. Нак. № 32 К від 07.04.2011 року???? Дякую за поміч!