60 українців стали новою елітою нації


Віктор Янукович розпорядженням від 29 грудня 2012 № 245/2012-рп затвердив список осіб, зарахованих до Президентського кадрового резерву «Нова еліта нації» у 2012 році.

Читайте також Оголошено конкурс з добору кандидатів до Президентського кадрового резерву «Нова еліта нації» у 2012 році

Національному агентству з питань держслужби за пропозиціями Національної академії державного управління при Президентові України та зацікавлених міністерств необхідно затвердити перелік заходів на 2013 рік щодо професійного розвитку осіб, зарахованих до резерву.

У списку потрапило 60 українців, серед них найбільше чиновників з держадміністрацій, наприклад: голова Долинської РДА Кіровоградської області Геннадій Вітряк, замголови Савеловської РДА Закарпатської області Едіта Грабар, голова Смілянської РДА Черкаської області Сергій Зайцев та інші; також багато представників місцевого самоврядування, зокрема, Боярський міський голова (Київська область) Тарас Добрівський, секретар Маріупольської міської ради Андрій Федай, заступник Горлівського мера Олексій Івахненко тощо. Є в резерві інші чиновники, наприклад головний спеціаліст прес-служби Пенсійного фонду Іван Двойленко, директор департаменту Мінрегіону Олександр Ігнатенко тощо.

Також в резерві є підприємці: директор «Фастівського хлібокомбінату» Михайло Нетяжук, приватний підприємець з Дніпропетровська Андрій Панченко, директор ТОВ «Нива-Експо» (Житомир) Андрій Руденький та інші; педагоги — завідувач кафедри Полтавського інституту бізнесу Сергій Кривенко, доцент кафедри політології Східноєвропейського національного університету Ярослав Ярош; і навіть головний лікар центру Гусятинської первинної медично-санітарної допомоги (Тернопільська область) Руслан Мостовий.

З повним списком представників української еліти за версією Президента можна ознайомитися на його офіційному сайті.

Нагадаємо, що в «Нову еліту нації» відбираються найбільш обдаровані громадяни України з метою залучення їх до впровадження реформ у сфері державного управління.

Основи кадрової справи: максимально просто
Авторський курс підвищення кваліфікації кадровиків від Вікторії Ліпчанської. Вищий рівень