...
Реєструйся

Азаров звинуватив губернаторів


Прем’єр-міністр України Микола Азаров поклав на губернаторів відповідальність за зростання заборгованості по зарплаті. Прочухан глава уряду влаштував на розширеному засіданні Кабінету Міністрів за участю керівників областей.
“Заборгованість скорочується, але не тими темпами, як ми розраховували. Є області, де заборгованість не лише не скорочується, а й росте. Це означає, що керівник не докладає зусиль для зниження заборгованості”, – підкреслив Микола Азаров.

У числі таких областей прем’єр назвав Тернопільську, Херсонську, Житомирську, Івано-Франківської, Запорізьку, Вінницьку області. “Можна зробити поблажку для західних областей, де спостерігалися стихійні лиха. Михайлу Папієву, що очолює Чернівецьку область, яка постраждала найбільше, стихійні лиха не завадили, а навпаки посприяли зниженню заборгованості”, – звернув увагу Микола Азаров.

“У вас що, склався настрій, що можна як-небудь ставитися до цієї проблеми?” звернувся він до присутніх губернаторів, відзначивши, що якщо вони не здатні самостійно вирішити проблему заборгованостей, нехай звертаються безпосередньо до нього. “За останній місяць до мене звернулися лише кілька людей, щоб вирішити питання заборгованості. Інші вважають, що можуть впоратися самостійно з вирішенням проблеми, або просто не приділяють їй уваги. Так вирішуйте!”-обурився прем’єр.

Джерело: ubr.ua