Більшість роботодавців хочуть знати, як поводився кандидат на вакансію на минулій роботі


Про це свідчать результати опитування, проведеного порталом з працевлаштування.

У разі, якщо резюме не містить рекомендацій і контактів для їх отримання, більшість роботодавців все ж просять шукачів надати їм таку інформацію. Про це свідчать результати опитування, проведеного службою досліджень рекрутингової компанії HeadHunter, пише biz.liga.net.


Відповідаючи на запитання «У випадку, коли в резюме немає рекомендацій, просіть Ви шукачів їх надати?», 23% роботодавців відповіли, що просять про це завжди, 41% відповіли, що вдаються до цього іноді. 36% роботодавців ніколи не просять надавати їм рекомендації з попереднього місця роботи.

Водночас для половини роботодавців резюме із зазначеними в ньому рекомендаціями ні чим не відрізняються від інших, 47% вважають, що наявність рекомендацій — це плюс шукача, 3% взагалі не розглядають резюме без рекомендацій з попереднього місця роботи, а 1% заявили, що таким рекомендаціям вони не довіряють.

Якщо ж кандидат надав резюме з рекомендаціями, 72% заявили, що скористаються цим, подзвонять за вказаними телефонами і перевірять надану інформацію: 16% — завжди, а 56% — іноді. Разом з тим, 28% представників роботодавців заявили, що зазвичай вони не звертаються за рекомендаціями за вказаними в резюме координатах.

Джерело: «Багнет»