Реєструйся

Більшість українців не лояльні до своїх роботодавцям: опитування


Більше 40% готові піти на таку саму посаду і зарплату — аби в іншу компанію.А підвищення зарплати і посади — це практично гарантія переходу.

Як показує опитування, проведене аналітиками порталу rabota.ua, перейти на роботу в іншу компанію на таку саму посаду і з приблизно таким самим окладом, що і зараз, однозначно готові 13% респондентів, а скоріше готові — 28%.

Скоріше не готові кинути нинішнього роботодавця без видимої вигоди 32% опитаних, а однозначно не готові — 16%. Решта респондентів вагалися відповісти на поставлене запитання.

У разі ж, коли при переході на нове місце працівникові пропонували більший оклад і більш високу посаду, кількість згодних на перехід різко зростала — однозначно погодилися б 57%, швидше погодилися б чим не погодилися — 30%. І лише 2% однозначно не покинуть нинішнього роботодавця навіть за гроші і посади, а 5% — швидше за все не кинуть. Решта респондентів вагалися відповісти на поставлене запитання.

Нагадаємо, працювати в українських компаніях воліють лише 18% українців, а більшості або все одно, вітчизняна компанія або зарубіжна, або вони прагнуть працевлаштуватися в іноземну компанію.

Опитування проведене експертами порталу rabota.ua серед 1,402 тис. респондентів по всій території Україні на основі бази користувачів порталу.

www.liga.net