...
Реєструйся

Більше половини українських менеджерів хочуть бізнес-освіту


54,5% менеджерів українських компаній протягом найближчих п’яти років планують отримати ступінь MBA (Master of Business Administration). Кожен четвертий із них готовий їхати за престижною освітою до Європи. Про це свідчать результати опитування, проведеного Міжнародним кадровим порталом hh.ua.


Такожопитування свідчить, що кожен четвертий з респондентів не планує навчатися найближчі 5 років, а кожен шостий не зміг відповісти на це запитання. 3,8% відповіли, що вже здобувають MBA. 23,6% українських менеджерів хотіли б навчатися в Європі, 24,9% планують отримувати престижну бізнес-освіту в Україні. 6,9% опитаних приваблює MBA в США, в СНД — 1,9%, в Азії — 0,6% респондентів.

При цьому кожен шостий після отримання MBA за кордоном планує повернутися в Україну. 6% опитаних готові залишитися там, а 12,7% ще не визначилися.

Основною мотивацією для бізнес-освіти менеджери називають можливість отримати нові знання (39,9% респондентів), просунутися в кар’єрі (36,3%) і заробляти більше грошей (34,9%). Тих, кому MBA потрібен заради статусу, — 16,2%.

Опитування здійснювалося на Міжнародному кадровому порталі hh.ua 30—31 вересня 2011 року. У ньому взяло участь 1219 респондентів з усіх областей України. 58,9% — кияни, 6,8% — жителі Дніпропетровська та області, 5,9% — донеччани, 4,58% — харків’яни, по 3,2% — львів’яни й одесити. Користувачі порталу — менеджери середньої та вищої ланки. 75% респондентів в даний момент працевлаштовані, а 25% — шукають місце роботи. 51% — жінки, 49% — чоловіки. Усі респонденти анонімні, але з однієї ip-адреси можна відповісти тільки один раз.

Джерело: ubr.ua