...
Реєструйся

Бізнесменам дозволять працювати без ідентифікаційного номера?


Комітет з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва рекомендує парламенту прийняти за основу проект закону про внесення змін до Закону «Про держреєстрацію юросіб і фізосіб-підприємців» (щодо права фізичної особи здійснювати підприємницьку діяльність без ідентифікаційного номера). Про це ForUm’у повідомили в інформаційному управлінні Верховної Ради Украіни.

Законопроект спрямований на законодавче забезпечення права фізосіб, які через свої релігійні або інші переконання відмовилися від прийняття ідентифікаційного номера та офіційно повідомили про це відповідні державні органи і мають відмітку у паспорті, вказувати відомості про номер і серію паспорта замість відомостей про ідентифікаційний номер під час подання документів про заснування юридичної особи або призначення її керівником.

На засіданні Комітету зазначалося, що «схвалення цього законопроекту матиме позитивні соціальні наслідки, оскільки зніме значну соціальну напруженість у питанні забезпечення рівності громадян залежно від їх релігійних переконань, наблизить Україну до демократичних стандартів прав людини».

Джерело: for-ua.com