...
Реєструйся

Чи можу я розраховувати на запис у трудовій книжці?


Пользователь Юлія отправил сообщение, используя форму контактов https://kadrovik.ua.info/contact.

Доброго дня! скажіть будь ласка чи можу я влаштуватися на постійну роботу, якщо я навчаюсь у вищому навчальному закладі за деною формою навчання? Чи можу я розраховувати на запис у трудовій книжці?

Матеріали до теми


Чи можуть платники єдиного внеску подати контролюючому органу на погодження довідку-розрахунок на виплату зарплати в електронній формі?
Пунктом 4 Порядку прийняття надавачами платіжних послуг на виконання платіжних інструкцій на виплату заробітної плати, затвердженого наказом Міністерства фінансів України ...