чи потрібна посадова інструкція?


Чи є порушенням зі сторони роботодавця відсутність посадової інструкції працівника (в даному випадку – охоронника)? чи може інспектор з праці застосовувати до роботодавця у такому випадку штрафні санкції? адже у трудовому законодавстві ніде не прописане зобов’язання роботодавця щодо посадових інструкцій. Стаття 29 КЗпП гласить, що працівника потрібно ознайомити з його правами та обов’язками і т.п. під розписку. у нашому випадку з охоронниками укладався строковий трудовитй договір у письмовій формі, де ці права, обов’язки, умови праці і т.п. зазначені.

Матеріали до теми


Інформація про використання праці найманих осіб без належного оформлення трудових відносин як підстава для перевірки
Головне управління ДПС у Кіровоградській області нагадує, що відповідно до статті 1 Закону України від 24 березня 1995 року № ...
Засвідчення копій та витягів службових документів
Порядок виготовлення, засвідчення та видавання копій документів визначається інструкцією з діловодства установи. Установа має право засвідчувати копії документів, що створюються ...