...
Реєструйся

Чисельність працівників держадміністрацій визначать за методикою


Методика визначення граничної чисельності працівників місцевої держадміністрації набуде чинності з 1 січня 2014 року.

Постановою від 13.05.2013 р. № 361 Кабмін затвердив Методику визначення граничної чисельності працівників місцевої держадміністрації.

Методика застосовується при визначенні граничної чисельності працівників обласної, Київської та Севастопольської міської, районної, районної у містах Києві та Севастополі держадміністрацій, у тому числі їх апарату.

Зокрема, встановлено, що базова чисельність працівників облдержадміністрації визначається на основі найменшої за кількістю жителів області і виходячи з сумарної граничної чисельності працівників усіх облдержадміністрацій, встановленої постановою Кабміну від 8 квітня 2009 р. № 329 «Про встановлення на 2009 рік граничної чисельності, фонду оплати праці працівників і видатків на утримання обласних, Київської та Севастопольської міських, районних, районних у мм. Києві та Севастополі держадміністраці ».

Для визначення чисельності працівників Київської та Севастопольської міськдержадміністрацій використовується базова чисельність працівників облдержадміністрації. Базова чисельність працівників районної, районної у містах Києві та Севастополі держадміністрації визначається на основі базової чисельності працівників облдержадміністрації та виходячи зі співвідношення між граничною чисельністю працівників районних і обласних держадміністрацій, встановленої постановою Кабміну № 329.

Встановлено, що мінімальна чисельність працівників апарату облдержадміністрації складає 86 одиниць, а максимальна чисельність – 150 одиниць. Мінімальна чисельність працівників апарату райдержадміністрації складає 20 одиниць, а його максимальна – 50 одиниць.

ЛІГА:ЗАКОН