Проект видавничого дому «МЕДІА-ПРО»
2 повідомлення / 0 нових
Останнє повідомлення
tyr4enjak2_76146
5 березня, 2018 - 12:04
Добрий день. Скажіть будь ласка чи директор комунального підприємства може бути головою зборів трудового колективу п-ва та головою профспілки підприємства?
Вікторія Ліпчанська
Зображення користувача Вікторія Ліпчанська.
Провідний експерт Всеукраїнської асоціації кадровиків, експерт системи КАДРОВИК-онлайн, автор публікацій з трудового законодавства та кадрової справи, юрист
5 березня, 2018 - 17:43
Відповідно до частини 6 статті 7  ЗУ "Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності" роботодавці не можуть бути членами виборних органів профспілок будь-якого рівня