Проект групи компаній «МЕДІА-ПРО»

Чи має право працівник, який у період щорічної відпустки хворів, на продовження такої відпустки?

Дата публікації: 09.02.2018

Так, має.

Пунктом 1 частини другої статті 11 Закону України «Про відпустки» від 15 листопада 1996 року № 504/96-ВР та пунктом 1 частини другої статті 80 КЗпП передбачено, що щорічна відпустка повинна бути перенесена на інший період або продовжена у разі тимчасової непрацездатності працівника, засвідченої в установленому порядку (тобто листком непрацездатності).

Більше нових актуальних запитань від передплатників і читачів та вичерпних відповідей на них від експерта гарячої лінії Галини Білоткач — у вкладенні до журналу «Довідник кадровика. КАДРОВИК.UA» «Кадри. Гарячі запитання кадровика» № 2, 2018, у рубриці «Запитання гарячої лінії».
Білоткач Галина Панасівна,
експерт гарячої лінії

Видання для кадровиків Журнали реєстрації

Вас може зацікавити

Журнал «Довідник кадровика. КАДРОВИК.UA»

Досвід, практика і сучасні тенденції подання інформації — всі надбання професійного журналу для кадровиків України ми втілили у виданні «Довідник кадровика. КАДРОВИК.UA» із вкладенням «Кадри. Гарячі запитання кадровика».