...
Реєструйся

Єдиний податок збільшили до 350 гривень


Президент Віктор Янукович підписав зміни до закону “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”. Згідно з ними платники єдиного податку тепер платитимуть 350 гривень.

“При цьому сума страхового внеску з урахуванням частини фіксованого або єдиного податку, що перерахована до Пенсійного фонду України, повинна становити не менше мінімального розміру страхового внеску за кожну особу та не більше розміру страхового внеску, обчисленого від максимальної величини фактичних витрат на оплату праці найманих працівників, грошового забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу, оподатковуваного доходу (прибутку), загального оподатковуваного доходу, з якого сплачуються страхові внески “, – говориться в законі.

Як відомо, кілька днів тому Апеляційним адміністративним судом Києва було визнано незаконним аналогічну постанову уряду Тимошенко.

У четвер невелика група підприємців пікетувала Адміністрацію Президента, вимагаючи не підписувати зміни до закону.

“Рік тому, з наради у Тимошенко, 10 тисяч підприємців пронесли прокляття по всій Україні, що відобразилося на результатах президентських виборів для неї. Не робіть цієї ж помилки!”, – застерігали підприємці Януковича.
Нинішня влада здійснює низку реформ, серед яких і податкова. Так, у парламенті розглядався проект Податкового кодексу, запропонований урядом. Однак через безліч недоробок, його відправили на всенародне обговорення. Цей проект був розкритикований як експертами, так і підприємцями.

Президент Янукович прогнозує завершення підготовки Податкового кодексу до прийняття Верховною Радою восени цього року.

Раніше віце-прем’єр Сергій Тігіпко заявив, що доопрацьований варіант Податкового кодексу буде презентовано громадськості через три тижні.

“Разом з підприємцями, роботодавцями, Європейською бізнес асоціацією та Американською торговою палатою ми доопрацювали всі зміни. Повірте мені, там не 5,5 тисячі поправок, які є. У 300 поправок вміщається ідеальний кодекс”, – повідомив Тігіпко.
Віце-прем’єр відзначив, що документ буде допрацьований урядом спільно з профільним комітетом Верховної Ради.

Він також уточнив, що до Податкового кодексу буде внесено розділ про податок на розкіш.

“Постараємося, щоб він був прийнятий Верховною Радою”, – додав Тігіпко.

Як повідомлялося раніше, проект Податкового кодексу, який Верховна рада направила на всенародне обговорення, віце-прем’єр Сергій Тігіпко назвав “напівфабрикатом”.

У проект Податкового кодексу достатньо внести 150 поправок, додав він.
“Ніяких 5000 змін там не потрібно. Щоб змінити ті основні проблеми, які є, достатньо 150 поправок. Щоб відшліфувати, потрібно 300 поправок”, – відзначив він.

utro.ua