Для компенсації ризику жителям зон спостереження АЕС виділили 178 млн. грн.


Уряд виділив 178 млн. 506 тис. грн. субвенції з державного бюджету на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження атомних електростанцій (АЕС). За повідомленням прес-служби Мінрегіону, також Кабмін затвердив порядок та умови надання цієї субвенції.

"Виділені кошти будуть направлені містам і районам, на які поширюється зона спостереження АЕС державного підприємства "Національна атомна енергогенеруюча компанія "Енергоатом" на реалізацію соціально значущих проектів", – сказав Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Темник.

Фінансування виділено місцевим бюджетам міст і районів Дніпропетровської, Запорізької, Херсонської, Рівненської, Волинської, Хмельницької та Миколаївської областей, які знаходяться в зонах спостереження Запорізької АЕС, Рівненської АЕС, Хмельницької АЕС та Южно-Української АЕС.

Нагадаємо, зона спостереження – це територія, на якій можливий вплив радіоактивних скидів і викидів радіаційно-ядерного об'єкта та де здійснюється моніторинг.

Основи кадрової справи: максимально просто
Авторський курс підвищення кваліфікації кадровиків від Вікторії Ліпчанської. Вищий рівень