9 повідомлень / 0 нових
Останнє повідомлення
домашній
Зображення користувача домашній.
4 листопада, 2014 - 10:04
Інспектор з кадрів отримує надбавку за ведення обліку військовозобов"язаних в районній лікарні в розмірі 30 % згідно Постанови КМУ №377, скажіть будь ласка, для нарахування цієї надбавки повинна бути в штатному розписі вакантна посада інспектора з кадрів, чи можна нараховуватипри відсутності вакантної посади
NAI
Зображення користувача NAI.
Експерт ВАК
4 листопада, 2014 - 10:50
Відповідно до п. 14 Положення про військовий облік, затвердженого постановою КМУ від 09.06.1994 № 377, за наявності на обліку на підприємстві менше 500 військовозобов’язаних і призовників у штатному розписі підприємства не вводиться посада працівника для ведення військового обліку. Обов’язки щодо ведення військового обліку покладається на одного з працівників відділу кадрів, якому встановлюється доплата у розмірі до 50% посадового окладу.
домашній
Зображення користувача домашній.
4 листопада, 2014 - 11:13
Отже ця доплата йде не на вакантну посаду?
NAI
Зображення користувача NAI.
Експерт ВАК
4 листопада, 2014 - 11:18
Про яку вакантну посаду йде мова?
домашній
Зображення користувача домашній.
5 листопада, 2014 - 20:06
інспектор з кадрів працює на1,0 посади заосновним місцем роботи.щоб встановити йому дану надбавку 50% за військовий облік, то потрібно щоб в штатному розписі було ще вакантних 0,5 посади інспектора з кадрів?( тобто як суміщення чи розширеня зони)
NAI
Зображення користувача NAI.
Експерт ВАК
7 листопада, 2014 - 11:07
Відповідно до п. 14 Положення про військовий облік, затвердженого постановою КМУ від 09.06.1994 № 377, за наявності на обліку на підприємстві менше 500 військовозобов’язаних і призовників у штатному розписі підприємства не вводиться посада працівника для ведення військового обліку. Обов’язки щодо ведення військового обліку покладається на одного з працівників відділу кадрів, якому встановлюється доплата у розмірі до 50% посадового окладу.
Неська
25 листопада, 2014 - 17:02
Чи може головний спеціаліст з кадрової роботи районної державної адміністрації отримувати надбавку в розмірі 50% за ведення військового обліку? Якими нормативними документами керуватися при перевірці бухгалтера КРУ?
NAI
Зображення користувача NAI.
Експерт ВАК
25 листопада, 2014 - 17:12
Може. П. 14 Положення про військовий облік, затвердженого постановою КМУ від 09.06.1994 № 377.
EV-VA
1 грудня, 2014 - 11:23
Ситуація така. Я працюю за суміщенням інспектором з кадрів в навчальному закладі (ПТНЗ), який підпорядковується Міністерству освіти і науки України. На мене покладено ведення війського обліку в нашому навчальному закладі. Але наш бухгалтер каже, що доплату за ведення військового обліку в розмірі до 50 % мені встановити не можуть, бо МОНУ не підтримала (не підписала) якусь угоду, яка давала б можливість для нарахування та виплати цієї доплати працівникам нашого міністерського підпорядкування. Чи прав наш бухгалтер?