Вхід

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.


Отримайте БЕЗКОШТОВНО! 
4 основні Посадові інструкції
 Надішлемо їх на вашу електронку
 

4 повідомлення / 0 нових
Останнє повідомлення
Елена11
8 січня, 2013 - 16:47
Хочу спитати чи передбачені доплати та надбавки кадровикам у бюджетній сфері і за що? Чи можуть розглядатися обов'язки по оформленню пенсій працівникам як додаткові обов'язки за умови, що кадровик один на підприємстві?
NAI
Зображення користувача NAI.
Експерт ВАК
9 січня, 2013 - 10:34
1. Працівникам бюджетної сфери доплати та надбавки до посадових окладів встановлюються відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2002 № 1298 “Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери”. Відповідно до Положення про військовий облік військовозобов'язаних і призовників, затвердженого Постановою КМУ від 9 червня 1994 р. N 377, за наявності на обліку на підприємствах менше 500 військовозобов'язаних і призовників обов'язки щодо ведення військового обліку військовозобов'язаних і призовників та бронювання військовозобов'язаних за підприємствами покладаються на одного з працівників відділу кадрів підприємства, якому встановлюється доплата у розмірі до 50 відсотків посадового окладу. 2. Ні. До типових обов’язків кадровика належить оформлення документів, необхідних для призначення пенсій працівникам.
Елена11
9 січня, 2013 - 17:00
Про доплату за військовий облік я знаю. Мене цікавить доплата за " складність та напруженість". Чи може вона призначатись кадровикам?
NAI
Зображення користувача NAI.
Експерт ВАК
9 січня, 2013 - 17:24
Так. Постановою № 1298 установлення кадровикам надбавки за складність, напруженість у роботі не заборонено.