3 повідомлення / 0 нових
Останнє повідомлення
Ірина Стор
23 жовтня, 2013 - 17:10
Доброго дня, підкажіть,будь ласка,чи обов"язковий запис у російськомовній частині тк.Проблема полягає у тому,що коли я звернулася до начальника відділу кадрів одного з вишів,шановний пан відмовився поставити свій підпис у російськомовній частині тк.Чи правомірні його дії,і чи вважається така трудова правильно оформлена?
NAI
Зображення користувача NAI.
Експерт ВАК
24 жовтня, 2013 - 16:32
Відповідно до п. 2.1 чинної Інструкції про порядок ведення трудових книжок трудові книжки і вкладиші до них заповнюються у відповідних розділах українською і російською мовою.  Але у зв’язку з переведенням офіційного діловодства на українську (державну) мову відповідно до ст. 10 Конституції України не буде порушенням, якщо записи у трудових книжках ведуться лише українською мовою (у т. ч. у російськомовній частині). Отже, за умови суворого виконання Інструкції дії шановного пана (начальника відділу кадрів) неправомірні, але у разі не заповнення відповідного розділу трудової книжки російською мовою, не можна вважати, що вона оформлена неправильно.
Ірина Стор
25 жовтня, 2013 - 13:58
Дякую Вам за допомогу