Реєструйся

Фільм братів Коенів відкриє Берлінський кінофестиваль


Фільм Ітана і Джоеля Коенів “Залізна хватка” відкриє 61-й Берлінський кінофестиваль, який триватиме з 10 по 20 лютого 2011 року.

Як пишуть іноземні ЗМІ, йдеться  про римейк однойменного вестерну 1969 року з Джоном Вейном (John Wayne) у головній ролі. За сюжетом, батько 14-річної Матті Росс (у виконанні Хейлі Стайнфелд) гине від кулі негідника Тома Ченні (Джош Бролін).

Дівчинка вирішує помститися вбивці за допомогою войовничого і вічно п`яного начальника поліції Рустера Когберна (Джефф Бріджес), перш ніж його спіймає техаський рейнджер на ім`я Лабеф (Метт Деймон), який повинен заарештувати Тома за інше вбивство.

Зазначимо, що журі Берлінале цього року очолює актриса і режисер Ізабелла Росселліні. Хто складе їй компанію і які фільми будуть в конкурсі, поки не оголошено. Відомо лише, що вже прийняте рішення вкотре запросити в суддівську колегію опального іранського режисера Джафара Панахі, який неодноразово зазнавав судового переслідування за різку критику чинної влади в Ірані. На початку березня 2010 року Панахі було заарештовано, і на Каннський фестиваль, де він також був у членів журі, його вже не випустили, незважаючи на петиції фестивальної дирекції. Не пустили його і минулого року до Берліна.

Джерело:  ІМК