Федерація роботодавців хоче об’єднати всіх роботодавців України


На 29 листопада 2011 призначено проведення об’єднавчого з’їзду українських організацій роботодавців. Об’єднання має відбутися на базі Федерації роботодавців України (ФРУ). Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили представники ФРУ.


За словами голови ФРУ Дмитра Фірташа, консолідація руху роботодавців необхідна, насамперед, для поліпшення координації співпраці бізнесу та органів державної влади. Він зазначив, що на даний момент в Україні налічується більше 20 всеукраїнських галузевих і міжгалузевих організацій роботодавців. Планується, що після їх об’єднання Федерація роботодавців України представлятиме інтереси підприємств, на яких працюють більше половини зайнятих у реальному секторі економіки Україні.

“У нинішній непростій економічній ситуації Україні як ніколи потребує сильної підтримки з боку бізнесу. Ми створюємо робочі місця, ми платимо податки, ми експортуємо продукцію, ми забезпечуємо приплив валюти в країну. І тут держава залежить від нас. Тому ми повинні грати активну роль , — підкреслив Фірташ.

За його словами, держава також повинна захищати інтереси українських виробників закордоном. “Держава повинна лобіювати інтереси українських експортерів. Тому що лобіюючи інтереси промисловості, ми піднімаємо надбання своєї країни”, — сказав Дмитро Фірташ.

Наголошується, що на засіданнях ради ФРУ було прийнято рішення про прийняття до Федерації десяти нових членів. Серед них — Всеукраїнська асоціація роботодавців, “Укрлегпром”, об’єднання роботодавців металургів, роботодавців гірників, роботодавців медичної та мікробіологічної промисловості України та інші. Асоційованими членами ФРУ стали асоціації “Укравтопром”, “Виноградарі та винороби України”, Національна асоціація цукровиробників, Всеукраїнська організація деревообробної промисловості. Таким чином, за останній рік-новими членами ФРУ стали вже 18 організацій.

Представники ФРУ наголошують, що об’єднувальний процес роботодавців уже выдбувся практично в усіх європейських країнах. Єдині структури роботодавців діють у Франції, Бельгії, Великобританії, Австрії та багатьох інших європейських країнах.

Джерело: biz.liga.net