...
Реєструйся

Gривести у відповідність до переліків назви провізорських посад – протягом якого строку?


Добрий день, шановні фахівці!

Така ситуація, пенсійний фонд відмовляє у призначенні пенсії у звязку з тим, що не зараховує до спеціального трудового стажу період роботи особи з 10.10.2001 року по 10.03.2004 року на посаді заступника завідуючого аптеки, оскільки  28.10.2002  було затверджено наказом № 385 ПЕРЕЛІК провізорських посад у закладах охорони здоров’я, відповідно до якого, посади “заступника завідуючого аптеки” немає, а є “Заступник з числа провізорів (завідувача, директора, начальника). Тобто, Пенсійний фонд стверджує, що після того, як було прийнято вказаний нормативний акт –  в трудову книжку мав бути внесений відповідний запис про зміну посади. На дний час справа на розгляді в суді, у звязку з чим виникли питання.

Пунктом 2 наказу  МОЗ № 385 передбачено, що “Керівникам органів і закладів охорони здоров’я: привести у відповідність до цього наказу мережу та назви закладів охорони здоров’я; привести у відповідність до переліків назви лікарських, провізорських посад та посад молодших спеціалістів з фармацевтичною освітою, унести відповідні зміни до штатних розписів.” 

Протягом якого строку мають бути приведені у відповідність до вимог цього переліку такі посади????

Після звільнення особа працювала ще багато де, жодне підприємство не звертало уваги на те, що їй не внесли змінипро перейменування посади, та й сама особа дізналася про це лише коли отримала відмову від пенсійного. втім саме цього стажу роботи їй не вистачає для призначення пенсії за вислугою років.

Особа вже намагалася звернтися до підприємтсва, на якому вона працювала в 2002 році, втім підприємства вже взагалі немає.

Що можна зробити в такому випадку? суддя налаштований на відмову в позові.

Дуже вдячна за відповідь!!!