4 повідомлення / 0 нових
Останнє повідомлення
Эллена
6 квітня, 2011 - 12:21
Помогите! Предыдущий кадровик сделала ошибочно запись об изменении фамилии, заверила печатью в связи с регистрацией брака не В ТУ ТРУДОВУЮ КНИЖКУ !!! Как мне исправить человеку титул ? Можно ли сново исправить фамилию и поставить "испр.верить"? Возможно ли обойтись без выписки дубликата? СПАСИБО !
MN.hr
6 квітня, 2011 - 16:14
У пункті 2.6. Інструкції про порядок ведення трудових книжок працівників (Наказ Міністерства праці України, Міністерства юстиції України, Міністерства соціального захисту населення України від 29 липня 1993 року N 58 Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 17 серпня 1993 р. за N 110 ) зазначено: 2.6. У разі виявлення неправильного або неточного запису відомостей про роботу, переведення, а також про нагородження та заохочення тощо, виправлення виконується власником або уповноваженим ним органом, де було зроблено відповідний запис. про дублікат зазначено в пунктах : 5.1. Особа, яка загубила трудову книжку (вкладиш до неї), зобов'язана негайно заявити про це власнику або уповноваженому ним органу за місцем останньої роботи. Не пізніше 15 днів після заяви, а в разі ускладнення - в інші строки власник або уповноважений ним орган видає працівнику іншу трудову книжку або вкладиш до неї (нових зразків) з написом "Дублікат" в правому верхньому кутку першої сторінки. 5.5. Якщо трудова книжка (вкладиш до неї) стала непридатною (обгоріла, розірвана, забруднена і т. ін.), то власник або уповноважений ним орган за останнім місцем роботи видає працівнику дублікат трудової книжки (вкладиш до неї). При цьому на першій сторінці трудової книжки, що стала непридатною, робиться надпис: "Замість видано дублікат", а книжка повертається її власнику. При влаштуванні на нове місце роботи працівник зобов'язаний пред'явити дублікат трудової книжки. Таким чином, працівник кадрової служби, яка зробила помилку, має її виправити, зробивши напис "Запис зроблено помилково " і написати правильно ... завірити тією ж печаткою.
Эллена
7 квітня, 2011 - 10:05
Спасибо, но это все мне известно :)) Но, так как исправления касались не работы, да и сама книжка не обгорела и не зіпсована в прямом смысле этого слова и кроме того, восстанавливать книжку для дубликата работница не имеет желания (работала в др.городах), поэтому я и интересуюсь, есть ли др.способы исправить ошибку.
yaroslavapankiv
головний редактор журналу «Довідник кадровика», керівник ВГО "ВАК"
7 квітня, 2011 - 17:10
Доброго дня, Эллена. Про зміну прізвища має ще бути й наказ. Будемо вважати, що наказ був коректно сформульований... Кадровик занесла запис не в ту трудову - можливо, у працівниць прізвища однакові або схожі, тому й переплутала. У такому разі треба зробити запис: "Зміну прізвища вважати недійсною", поставити дату, підпис і завірити їх печаткою.