...
Реєструйся

Кабмін обіцяє доступне житло медикам


Уряд врегулював на рівні законодавства правовий механізм реалізації права на житло медичних працівників.


Про це повідомила прес-служба віце-прем’єр-міністра України — міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Віктора Тіхонова.

За його словами, уряд сьогодні вніс зміни до Державної цільової соціально-економічної програми будівництва (придбання) доступного житла на 2010—2017 роки, згідно з якими дія Програми поширюється і на медичних працівників.

“Серед завдань Програми, прийнятої в листопаді 2009 року, передбачалося забезпечення доступним житлом окремих категорій громадян — молодих сімей та одиноких молодих громадян, військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу органів внутрішніх справ, суддів, інвалідів, вчених і працівників НАН, педагогічних працівників. Категорію медичних працівників Програма не враховувала. Тому уряд вніс відповідні зміни до програм “, — пояснив віце-прем’єр-міністр.

Водночас, як поінформував чиновник, внесені зміни і до Постанови КМУ “Деякі питання удосконалення системи охорони здоров’я”, якою передбачалося розробити програму забезпечення медичних працівників житлом, у тому числі і службовим.

“Оскільки на медпрацівників тепер поширюється програма доступного житла, то розробляти ще якусь окрему програму не потрібно”, — сказав Віктор Тихонов.

Нагадаємо, що з початку 2011 року введено в експлуатацію майже 90 тисяч квадратних метрів доступного житла, 1084 родини отримали квартири.

Джерело: lb.ua