...
Реєструйся

Кабмін: податки знижуватимуть поступово


Уряд України відмовився від планів зниження податку на прибуток з 25% до 19% за один рік і планує розтягнути скорочення на три роки з щорічним зниженням на 2%, повідомив прем’єр-міністр України Микола Азаров.


“Спочатку у нас були плани протягом одного року знизити на 6% – з 25% до 19%, – однак та ситуація, яка на світових ринках зараз відбувається, змушує нас більш консервативно підходити до цієї обставини і ми прийняли рішення про скорочення на 2% на рік податку на прибуток і протягом 3 років ми його скоротимо на 6% “, – сказав він, виступаючи на Віденському економічному форумі в понеділок.

Прем’єр-міністр також нагадав, що в планах уряду скорочення податку на додану вартість з 20% до 16% – на 1% щорічно до 2014 року.

Микола Азаров наголосив, що зниження податкового тиску є одним з пріоритетів уряду.

Він також додав, що для компенсації можливих втрат бюджету передбачається використовувати кошти, отримані від Міжнародного валютного фонду.

Микола Азаров також додав, що Україні в 2010 році вдалося скоротити дефіцит бюджету з 15% на початок року до 5% наприкінці, і висловив надію на те, що наступного року дефіцит бюджету не перевищить 3-4,5%.

Джерело: job.ukr.net