...
Реєструйся

Кабмін зобов’яже ВНЗ працевлаштовувати випускників


До 1 січня 2011 року всі вищі навчальні заклади України зобов’язані будуть створити центри сприяння працевлаштуванню студентів і випускників вищого навчального закладу.


Про це йдеться в проекті розпорядження Кабінету міністрів України “Про заходи щодо підвищення рівня працевлаштування випускників вищих навчальних закладів”.
Відповідний документ мають намір розглянути 27 серпня на розширеному засіданні уряду України з питань подальшого розвитку освіти.

“Міносвіти розробить і затвердить положення про центри працевлаштування, передбачивши, що основним завданням таких центрів є забезпечення аналізу попиту та пропозиції на ринку праці, налагодження співпраці зі службою зайнятості, підприємствами та організаціями, які можуть бути потенційними роботодавцями для випускників та студентів”, – заявив координатор ініціативи Студентський захист Андрій Черних.

Крім того, центри працевлаштування займатимуться інформуванням студентів і випускників вузів про нові вакансії на ринку праці. “Це рішення, на думку Міністерства освіти, дасть змогу поліпшити ситуацію з працевлаштуванням молоді”, – вважає Черних.

Нагадаємо, в травні 2010 року видання Кореспондент спільно з компанією СКМ склало список найкращих вузів країни з точки зору роботодавців.

Список очолив Київський національний університет імені Шевченка, друге місце посів Національний університет Києво-Могилянська академія, а трійку лідерів замкнув Національний технічний університет України Київський політехнічний інститут.

Джерело: job.ukr.net