...
Реєструйся

Кадровики, єднаймося!


Шановні форумчани!

 

Редакція порталу висловлює щиру подяку усім користувачам за увагу до нашого інформаційного ресурсу, особливо активним учасникам форуму. Кожна відповідь колегам, що потребують допомоги, – це вияв справжньої професійної підтримки і солідарності. Адже не секрет, що професійні співтовариства – найміцніші.

Форум – простір для вільного висловлювання думок (якщо вони, звісно, не образливі для інших і не містять якихось ненормативних слів і висловів). Тож закликаємо всіх небайдужих виявляти більшу активність, відповідати, за можливості, на запитання колег. Не шкодуйте знань. Адже допомога може знадобитися кожному.

Не біда, якщо не знаєте точної відповіді. Поділіться тим, що знаєте зі своєї практики. Досвід іноді важить не менше (а може й більше?!), ніж енциклопедичні знання… Крім того, як відомо, істина народжується десь посеред дискусії. Принаймні, ми щиро віримо в це!

З огляду на сказане, редакція порталу оголошує, що невдовзі у кожного форумчанина з’явиться можливість взяти участь у рейтинговому голосуванні (і, відповідно, самому стати учасником рейтингу) з подальшим присвоєнням звання “Знавця”. Чесне голосування у щирому колі колег.

Присвоєння цього звання найактивнішим і найобізнанішим у кадровій справі форумчанам буде свідченням справжнього визнання у професійному співтоваристві.

Успіху всім і взаєморозуміння!

Про початок рейтингового голосування і його умови буде оголошено додатково.

З повагою і надією на співпрацю, редактор порталу Анастасія Постернак