Вхід

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.


Отримайте БЕЗКОШТОВНО! 
4 основні Посадові інструкції
 Надішлемо їх на вашу електронку
 

7 повідомлень / 0 нових
Останнє повідомлення
lidiya.fedotche...
6 лютого, 2013 - 16:55
Подскажите пожалуйста, нужно ли делать приказ если женщина хочет приступить к работе после больничного по беременности и родам
NAI
Зображення користувача NAI.
Експерт ВАК
7 лютого, 2013 - 10:02
Ні, такий наказ не видається. Відповідно до ст. 17 Закону України «Про відпустки» на підставі медичного висновку, тобто листка непрацездатності (а не наказу!), жінкам надається оплачувана відпустка у зв’язку з вагітністю та пологами. Після закінчення такої відпустки жінка має право приступити до роботи або, але уже за заявою на підставі відповідного наказу згідно зі ст. 19 зазначеного Закону, отримати відпустку для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку.
NAI
Зображення користувача NAI.
Експерт ВАК
21 лютого, 2013 - 15:33
Такого конкретного документа немає. Наявність автобіографії у особовій справі працівника передбачено статтею 493 ПЕРЕЛІКУ типових документів, що створюються під час діяльності органів державної влади та місцевого самоврядування, інших установ, підприємств та організацій, із зазначенням строків зберігання документів, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 12.04.20123 № 578/5. Заяву необхідно писати, як правило, від руки у зв’язку з можливим у подальшому розглядом трудового спору, а автобіографію, яку подають тільки при прийомі на роботу, на мою думку, писати від руки не обов’язково.
dalas
21 лютого, 2013 - 14:19
При прийомі працівників на роботу всі вони власноруч пишуть заяву і автобіографію (також при переведенні або звільненні) Директор вважає, що автобіографія зовсім не потрібна і наполягає щоб ці документи друкувалися на комп'ютері, а працівники ставили лише дати і підписи. Будь-ласка підкажіть чи не є це порушенням? В якому документі можна ознайомитися з правилами збору документів при прийомі на роботу?
dalas
22 лютого, 2013 - 10:31
Дякую!
Гость (не перевірено)
12 березня, 2013 - 21:49
Доюрого всім дня в мене виникла така ситуація в мене в державній установі в звязку із виходом на пенсію правника зявилось робоче місце державного службовця, крім цьогов ційже установі працює на іеншій посаді службовця іншиц працівник, який виявив бажання зайняти дану посаду чи можу я перевести службовця на державного службовця в одному підприємстві без конкурсуи за результатами стажування, на що мені спиратись на яку статтю чинного нашого законодавства перелистав кругом ніде чітко не зазначено. Заздалегвдь вдячний за відповідь.
NAI
Зображення користувача NAI.
Експерт ВАК
13 березня, 2013 - 10:32
Відповідно до частини другої п. 8 ПОЛОЖЕННЯ про порядок стажування у державних органах, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 грудня 1994 р. № 804, державний службовець після успішного закінчення стажування може бути переведений на посаду за рішенням керівника відповідного державного органу без конкурсного відбору.