Передплати журнал

«КАДРИ. Проекти і перспективи»


З  січня  2016  журнал  «Довідник кадровика» виходить щомісяця із спеціальним
вкладенням — 

«КАДРИ. Проекти і перспективи»

На сторінках вкладення публікуватимуться матеріали, в яких експерти аналізуватимуть законопроекти, розглядатимуть законодавчі тенденції і проекти у сфері праці, пенсійного забезпечення, соціального страхування, професійної класифікації тощо.

Також практики ділитимуться досвідом щодо того, як правильно підібрати персонал для компанії, які переваги у закріпленні персоналу дає соціальний пакет, які види навчання актуальні на сьогодні і кого та чого навчати, як створити локальні нормативні документи тощо. 

У 2016 році головні матеріали видання будуть присвячені аналізу і рекомендаціям щодо застосування на практиці  норм проекту Трудового кодексу.

Формат видання — 165х235.
Обсяг — 32 с.

 

У № 4, 2016 вкладення  «КАДРИ. Проекти і перспективи» опубліковано:

ПРОЕКТ ТРУДОВОГО КОДЕКСУ УКРАЇНИ

Микола Бойко

Коментар до Книги другої проекту Трудового кодексу України

Форма і строк трудового договору, його види. Трудова функція працівника. Випробування при прийомі на роботу Автор аналізує статті проекту Трудового кодексу України, що стосуються виду та форми трудового договору, трудової функції працівника та особливостей випробування при прийомі на роботу

ІНТЕРВ’Ю З ПРАКТИКОМ

Олександр Макуха

Подання та зберігання в органи ДФСУ декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування

Що робити тим, хто не встиг подати декларацію про доходи до 1 квітня? З яких причин і хто має правоподавати цей документ пізніше? Коли запрацює система подання та оприлюднення декларацій?

Погортати вкладення »»

Погортати №1, 2016 журналу “Довідник кадровика” »»