Реєструйся

Кияни готові працювати нелегально за високу зарплату


Майже 40% киян готові працювати нелегально заради високої заробітної плати, йдеться в переданих УНІАН результатах опитування, проведеного Київським міським центром зайнятості в грудні 2011 року — січні 2012 року, повідомляє ubr.ua.

“Опитування підтвердило, що 37% респондентів за відсутності інших варіантів погодяться на виплати в конвертах, щоб мати роботу і стабільний заробіток. Можна припустити, що таку думку поділяє, в першу чергу, молодь, яка брала участь в опитуванні”, — повідомили в Київському міському центрі зайнятості.

За результатами опитування, люди, вік яких 40 років і більше, ставляться до умов працевлаштування значно прискіпливіше, оскільки попереду в них проблеми з оформленням і нарахуванням пенсії.

“На наш погляд, левову частину наших респондентів, які відповіли, що ставляться до неофіційного працевлаштування негативно, складають саме особи у віці від 40 років — це 25%. Для тих, хто про пенсії поки що не замислюється, важливий день сьогоднішній. Їм байдужі особливості працевлаштування, головне — хороша зарплата. Людей з такими прагматичними поглядами виявилася майже третина — 30%”, — повідомили в центрі.

Згідно з даними опитування, байдужими до нелегального працевлаштування виявилися лише 3% респондентів.

“Можна припустити, що ці люди працюють офіційно і отримують задовільну заробітну плату. Тих, хто зараз працює нелегально, з числа наших активних респондентів виявилося лише 5%”, — констатували в Київському центрі зайнятості.

Нагадаємо, прем’єр-міністр Микола Азаров нещодавно заявив, що з 20,5 млн працездатного населення України 6 млн осіб є неофіційно працевлаштованими.