Королевська доручила Держпраці перевірити виплату відпускних вчителям


До 15 червня Державна інспекція України з питань праці повинна перевірити своєчасність виплати відпускних вчителям.

Відповідне доручення дала сьогодні Міністр соціальної політики Наталія Королевська під час селекторної наради із керівництвом областей. Вона відзначила, що Міністерство соціальної політики контролює цю ситуацію і вживає всіх заходів, щоб не допустити такої заборгованості.

«Я взяла під особистий контроль питання виплати відпускних працівникам освіти. Оскільки у минулі роки були непоодинокі випадки, коли такі виплати з місцевих бюджетів здійснювалися не за три дні до початку, а протягом всієї відпустки. Тому я доручила Держінспекції з питань праці до 15 червня перевірити своєчасність виплати відпускних та матеріальної допомоги на оздоровлення педагогічним працівникам загальноосвітніх шкіл», – сказала вона.

Наталія Королевська також нагадала, що за ініціативи Мінсоцполітики Прем’єр-міністр України 5 червня доручив регіональним керівникам вжити заходів щодо забезпечення своєчасної виплати відпускних педагогічним працівникам закладів освіти.

Відпускна кампанія для педагогічних працівників розпочинається з кінця травня. Цим педагогічним працівникам надаються відпустки терміном до 56 календарних днів. Відповідно до законодавства, виплата відпускних має здійснюватися за 3 дні до початку відпустки.

За інформацією місцевих органів виконавчої влади, з 25 травня по 1 червня 2013 року включно відпустки в цілому по Україні були оформлені понад 90 тис. педагогічним працівникам загальноосвітніх шкіл, шкіл-інтернатів та професійно-технічних училищ.

З 6 та з 10 червня ц. р. по Україні у відпустки піде більшість, понад 400 тис. педагогічних працівників вищенаведених закладів.

 

Основи кадрової справи: максимально просто
Авторський курс підвищення кваліфікації кадровиків від Вікторії Ліпчанської. Вищий рівень