Вхід

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.


Отримайте БЕЗКОШТОВНО! 
4 основні Посадові інструкції
 Надішлемо їх на вашу електронку
 

6 повідомлень / 0 нових
Останнє повідомлення
redaktor
13 жовтня, 2010 - 17:13
Пользователь Dimich-M отправил сообщение, используя форму контактов http://kadrovik.ua/contact. Пенсионер уволенный с военной службы устроился на работу в государственное учреждение по трудовому договору. С него в кадровом подразделении по новому месту работы требуют запись в трудовой книжке о периодах прохождения службы. Со слов кадровика, это должен сделать кадровый орган по месту его воинской службы. Пункт 1.4 Инструкции про порядок ведения трудовых книжек работников, утвержденной совместным приказом Министерства труда Украины, Министерства юстиции Украины и Министерства социальной защиты населения Украины №58 от 29.07.1993г. руководителю отдела кадров не понятен в должной мере. Вопрос! Как и на что еще можно сослаться работнику, или куда обратиться для контроля внесения соответствующих записей в трудовую книжку? Заранее СПАСИБО!
Валера
Зображення користувача Валера.
13 жовтня, 2010 - 17:42
Я думаю, что запись должен делать кадровик по месту новой работы пенсионера. Так, как когда человек приходит со службы Вооружённых Сил и устраивается на работу то запись в трудовой книжке делает кадровый работник (основание пишет с военного билета). Інструкція про порядок ведення трудових книжок працівників 1.4. Особи, які вперше шукають роботу і не мають трудової книжки, повинні пред'явити паспорт, диплом або інший документ про освіту чи професійну підготовку. Військовослужбовці, звільнені із Збройних Сил України, Національної гвардії України, Служби безпеки України, Прикордонних військ України, Цивільної оборони України, Управління охорони вищих посадових осіб України та інших військових формувань, створених відповідно до законодавства України (далі Збройні Сили України та інші війська) та військовослужбовці, звільнені із Збройних Сил колишнього Союзу РСР і Збройних сил держав учасниць СНД, пред'являють військовий квиток. Звільнені з місця відбування кримінального покараннязобов'язані пред'явити довідку про звільнення.
Ольга Харечко
Зображення користувача Ольга Харечко.
Головний редактор журналу «Довідник кадровика»/«Справочник кадровика», голова ВАК, експерт порталу «КАДРОВИК-онлайн»
14 жовтня, 2010 - 17:07
Відповідно до пункту 1.4 Інструкції про порядок ведення трудових книжок працівників, затвердженої наказом Міністерства праці України, Міністерства юстиції України, Міністерства соціального захисту населення України від 29.07.93 року N 58, особи, які вперше шукають роботу і не мають трудової книжки, повинні пред'явити паспорт, диплом або інший документ про освіту чи професійну підготовку. Військовослужбовці, звільнені із Збройних Сил України, Національної гвардії України, Служби безпеки України, Прикордонних військ України, Цивільної оборони України, Управління охорони вищих посадових осіб України та інших військових формувань, створених відповідно до законодавства України (далі Збройні Сили України та інші війська) та військовослужбовці, звільнені із Збройних Сил колишнього Союзу РСР і Збройних сил держав учасниць СНД, пред'являють військовий квиток. Відповідно до підп. а п. 2.18 Інструкції № 58 до трудових книжок за місцем роботи вноситься окремим рядком з посиланням на дату, номер та найменування відповідних документів запис про час служби у складі Збройних Сил України та інших військах, де на тих, які проходять службу, не поширюється законодавство про працю і державне соціальне страхування, із зазначенням дати призову (зарахування) і дати звільнення із служби. Кадровик підприємства на яке працевлаштовується працівник має зробити запис в трудову про службу армії на підставі військового квитка. У графі 3 трудової книжки зазначається «Проходив службу в у Збройних Силах України з дата по дата, в графі 4 військовий квиток № _. Нижче кадровик робить запис про прийняття працівника на підприємство. (Див. Спецвипуск ДК № 4, 2008 с. 8 В. Рожнова «Заповнення і ведення трудових книжок»)
Dimich-M
19 жовтня, 2010 - 10:00
Олечка! Большое человеческое спасибо! Вы - настоящий ДРУГ. СПА-СИ-БО.
Ольга Харечко
Зображення користувача Ольга Харечко.
Головний редактор журналу «Довідник кадровика»/«Справочник кадровика», голова ВАК, експерт порталу «КАДРОВИК-онлайн»
19 жовтня, 2010 - 12:17
Пожалуйста. Всегда рада помочь.
Helen-G
14 березня, 2016 - 16:38
Доброго дня! А в мене така ситуація. Людина проходила службу в СЗС, але довідку з військкомісаріату їй надали тільки через пів року після того як ми її прийняли на роботу. Перший запис був  «Проходив службу в у Збройних Силах України з дата по дата але не було підстави, нижче був запис про прийняття на роботу. А тепер як бути? Довідка надана березнем 2016, а людина прийнята з листопада 2015 р? Дуже буду вдячна за відповідь!!!